Kradła ubrania w Galerii Kaskada w Szczecinie. Zakupy będą ją słono kosztować

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Kradła ubrania w Galerii Kaskada w Szczecinie. "Zakupy" będą ją słono kosztować

Kara będzie surowa

Kradła ubrania w Galerii Kaskada w Szczecinie. "Zakupy" będą ją słono kosztować

2022-10-20 13:24

Poszła na zakupy, jednak nie zamierzała za nie płacić. 24-latka wyniosła z jednego sklepów w Galerii Kaskada ubrania o wartości kilkuset złotych. Teraz kobieta może słono zapłacić za swój czyn. Wkrótce stanie przed sądem, gdzie odpowie za kradzież.

Prokuratura Rejonowa Szczecin-Śródmieście zakończyła śledztwo w sprawie kradzieży ubrań, do której doszło w jednym ze sklepów w Galerii Kaskada w centrum Szczecina. 16 maja 2022 roku 24-letnia kobieta przywłaszczyła sobie ubrania o wartości kilkuset złotych.

- Tego dnia podejrzana udała się do centrum handlowego Kaskada, a następnie z jednego ze sklepów sieciowych dokonała zaboru, w celu przywłaszczenia kilku sztuk odzieży damskiej różnego asortymentu, o łącznej wartości 580,88 zł - tłumaczy prok. Alicja Macugowska-Kyszka z Prokuratury Okręgowej w Szczecinie.

24-latka nie była wcześniej karana. Prokurator dokonał zabezpieczania majątkowego na mieniu kobiety.

Do sądu trafił już akt oskarżenia. Kobieta wkrótce stanie przed wymiarem sprawiedliwości i odpowie za przestępstwo kradzieży. Zgodnie z przepisami, grozi jej od 3 miesięcy do 5 lat więzienia.

Sonda
Byłeś kiedyś świadkiem kradzieży w sklepie?
W Polsce brakuje cukru. A jak jest w Niemczech?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany