Tu jest jakby luksusowo...

Kot Gacek opływa w luksusach! Tak wygląda nowy apartamencik szczecińskiego celebryty

2023-03-16 16:37

Większy metraż, mniejsze okienko z zasłonką, która zapewnia więcej prywatności, lepsze ocieplenie i wszystko w eleganckim kolorze drewna. Tak wygląda nowy apartamencik największego szczecińskiego celebryty, czyli kota Gacka z ulicy Kaszubskiej. "Król Śródmieścia" żyje teraz w prawdziwych luksusach!

Nowa rezydencja stanęła na ul. Kaszubskiej, obok dotychczasowego lokum słynnego kocura, w środę, 15 marca. "Misja prawie wykonana,czekamy tylko na akceptację i odbiór przez jego wysokość Gacka" - można było przeczytać na facebookowym profilu kota Gacka. Początkowo nowy właściciel nieruchomości nie mógł się do niej przekonać i nadal wylegiwał się w starej budce, jednak po krótkim czasie wprowadził się do nowego mieszkanka.

Nową budkę dla Gacka ufundowała Pani Żaneta Ginger i firma EWM Szczecin. Domek jest większy i jest ocieplony, ma również mniejsze wejście z zasłonką, które daje Gackowi więcej prywatności, dzięki czemu słynny kot, w chwili zmęczenia swoją popularnością, może schować się przed swoimi wielbicielami. Nad wejściem znajduje się wizytówka z imieniem Gacka.

Przypomnijmy, kot Gacek mieszka na ul. Kaszubskiej od kilku lat. Do niedawna był znany przede wszystkim w Szczecinie, jednak ostatnio zyskał sławę nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. O słynnym kocie ze szczecińskiego Śródmieścia rozpisują się zarówno ogólnopolskie, jak i światowe media, m.in. brytyjski "The Mirror" czy amerykański "Washington Post". Instagramowe konto Gacka śledzą już blisko 24 tysiące internautów.

Sonda
Spotkałeś kiedyś kota Gacka?
"Wehikuł czasu" w Szczecinie
Listen on Spreaker.