Przerażające sceny w Szczecinku. Mężczyzna oblał się benzyną i podpalił

i

Autor: MG, Domin/Super Express Przerażające sceny w Szczecinku. Mężczyzna oblał się benzyną i podpalił

Dramat w Szczecinku

Oblał się benzyną i podpalił w akcie miłości? Przyniósł ze sobą czerwoną różę i znicz. Koszmar w Szczecinku

2022-07-19 11:34

Makabryczne sceny rozegrały się we wtorek, 19 lipca, przy ulicy Lipowej, w samym centrum Szczecinka. Mężczyzna oblał się benzyną, a następnie podpalił. Według zeznań świadków, wszystko wyglądało dramatycznie. Ogień objął całe jego ciało.

Dramatyczne sceny rozegrały się w samym centrum Szczecinka, we wtorek, 19 lipca. Na ulicy Lipowej ok. godz. 10.20, mężczyzna oblał się benzyną, a następnie podpalił. Świadkowie mówią o przerażającym widoku. Mężczyzna został ugaszony przez osoby postronne gaśnicą, jeszcze zanim przyjechały służby ratunkowe. 

Niestety w Szczecinku nie było wolnej karetki. Załoga miała dojechać z Rzeczenicy. Mężczyzna jednak został zaopatrzony przez strażaków, którzy przetransportowali go na SOR.

Czytaj także: Wyszedł od znajomego i wpadł do studni! Pomoc nadeszła w ostatniej chwili

- Jeszcze nie są znane motywy działania pokrzywdzonego, będziemy to ustalać – poinformowała PAP oficer prasowa szczecineckiej policji asp. Anna Matys.

Niewykluczone jednak, że powodem takiego działania mogła być nieszczęśliwa miłość. Mężczyzna miał ze sobą czerwoną różę i znicz. Z nieoficjalnych ustaleń wynika, że wcześniej pokłócił się z partnerką. Jest także znany policji, toczy się wobec niego postępowanie w sądzie.

Mężczyzna ma oparzenia klatki piersiowej oraz rąk. Na miejscu czynności prowadzi policja.

Express Biedrzyckiej: Prof. Balcerowicz: 4-dniowy tydzień pracy to absurd. Nie należy traktować poważne rzeczy, wziętych z księżyca
Sonda
Czy strażacy powinni zarabiać więcej?