Kilka ruchów palcem i zgarnął okrągły milion! Wielkie szczęście w Chojnie

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk Kilka ruchów palcem i zgarnął okrągły milion! Wielkie szczęście w Chojnie

Ale mu się udało!

Kilka ruchów palcem i zgarnął okrągły milion! Wielkie szczęście w Chojnie

2023-09-21 14:47

Czasem wystarczy "kiwnąć palcem" i można naprawdę sporo zyskać. W tym konkretnym przypadku wystarczyło trochę podrapać i zdecydowanie się opłaciło. Mieszkaniec Chojny (woj. zachodniopomorskie) zyskał w ten sposób okrągły milion złotych! To bez wątpienia powód do świętowania.

Okazało się, że w tym przypadku receptą na sukces i szczęście okazała się... zdrapka. Szczęśliwy gracz kupił zdrapkę "Ekstremalne 7" w punkcie Lotto przy ul. Jagiellońskiej. Wydał na nią 20 złotych. Po chwili wyszło na jaw, że wartość zakupionego losu jest zdecydowanie większa. Po zdrapaniu warstwy farby, pod którą kryły się tajemnicze symbole, okazało się, że "zdrapkowicz" zgarnął główną wygraną w kwocie miliona złotych! Za tę kwotę z pewnością będzie mógł zapewnić sobie sporą dawkę luksusu i całkiem dostatnie życie.

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju
Rzucam hasło: Arek Kocik z "Królowych Życia"
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany