Kierowca jaguara wpadł w ręce szczecińskiej policji. 40-latek miał wyjątkowego pecha

i

Autor: Mikes-Photography / CC0 / pixabay.com Kierowca jaguara wpadł w ręce szczecińskiej policji. 40-latek miał wyjątkowego pecha

Kierowca jaguara wpadł w ręce szczecińskiej policji. 40-latek miał wyjątkowego pecha. Zabrakło mu kilku godzin

2022-06-02 11:05

O wyjątkowym pechu może mówić 40-letni mieszkaniec Szczecina. Mężczyzna został zatrzymany za jazdę samochodem pod wpływem alkoholu. To jednak nie koniec jego problemów. Za swoje przewinienia może zapłacić nawet kilkuletnią odsiadką.

Podczas popołudniowej służby policjant ze Szczecina otrzymał informację o kierowcy jaguara, który może znajdować się pod wpływem alkoholu. Samochód udało się zlokalizować w centrum miasta. Podejrzenia potwierdziły się, mężczyzna, który siedział za kierownicą, był nietrzeźwy. Podczas kontroli trzeźwości 40-latek "wydmuchał" blisko 1,5 promila alkoholu.

Czytaj też: To miał być kantor, jednak za drzwiami działy się zupełnie inne rzeczy. Szemrany interes w centrum Szczecina

To jednak nie był jego koniec jego problemów. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że mężczyzna miał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych - za jazdę po spożyciu alkoholu. Pikanterii dodaje fakt, że zakaz miał przestać obowiązywać dosłownie za kilka godzin.

40-latka czekają teraz poważne konsekwencje. Mężczyzna został zatrzymany, a za popełnione przestępstwa grozi mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Czytaj też: Brutalny gwałt na 86-latce. Patryk M. jest młodszy od ofiary o prawie 50 lat!

Sonda
Nowe kary dla pijanych kierowców. Co o nich sądzisz?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany