Kiermasz "Pamiętajcie o ogrodach": Tutaj kupisz kwiaty, kiełbasę i... truskawki! [ZDJĘCIA]

2016-05-15 9:37

Czy wiecie, że można już kupić świeże, pachnące i przede wszystkim polskie truskawki? To jedna z atrakcji kiermaszu "Pamiętajcie o ogrodach", który odbywa się w ten weekend na Wałach Chrobrego. Coś dla siebie znajdą pasjonaci ogrodnictwa, smakosze produktów regionalnych i miłośnicy rękodzieła.

W sobotę Wały Chrobrego w Szczecinie przeżyły prawdziwe oblężenie. Przyszli tutaj przede wszystkim właściciele mniejszych lub większych ogrodów, działkowicze, ale także mieszkańcy, którzy chcieli miło spędzić czas w plenerze.

Na kiermaszu "Pamiętajcie o ogrodach" można zaopatrzyć się w sadzonki do przydomowych ogrodów, środki ochrony roślin, akcesoria i elementy dekoracyjne. Swoje stoiska mają także twórcy rękodzieła, gdzie można zaopatrzyć się w oryginalne przedmioty. Jest to także okazja na zakup wytwarzanych tradycyjnymi metodami pyszności.

Przeczytaj również: Szczecin: Sklepy otwarte w Zielone Świątki. Gdzie zrobić zakupy w niedzielę?

Dla wszystkich, którzy nie zdążyli wczoraj przyjść na Wały Chrobrego, mamy dobrą wiadomość. Kiermasz można odwiedzić także dzisiaj. Warto skorzystać z okazji i wybrać się na spacer połączony z oryginalnymi zakupami - tym bardziej, że dzisiaj sklepy są zamknięte z okazji Zielonych Świątek.

Zdjęcia z kiermaszu otrzymaliśmy od Łukasza Makowskiego. Dziękujemy!

Przeczytaj również: Niezwykły film z przedwojennego Szczecina. Trwają poszukiwania głównej bohaterki

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany