Kanibale z Zachodniopomorskiego. Zatrzymano sprawców okrutnej zbrodni sprzed lat [WIDEO NOWA TV 24 GODZINY]

2017-11-23 12:39 Redakcja ESKA INFO
Prokuratura Okręgowa w Szczecinie
Autor: Google Street View Prokuratura Okręgowa w Szczecinie

Więzili swoją ofiarę, a następnie zabili i jedli części jej ciała. Prokuratura Okręgowa w Szczecinie nadzoruje śledztwo w sprawie brutalnego zabójstwa i aktu kanibalizmu. W sprawie sprzed lat zatrzymanych zostało czterech mężczyzn.

Do zdarzenia doszło 15 lat temu na terenie województwa zachodniopomorskiego i lubuskiego. Mężczyzna został uprowadzony i zamordowany ze szczególnym okrucieństwem. Następnie oprawcy odcięli część ciała, upiekli i dokonali ich częściowej konsumpcji. Ofiara została także ograbiona.

Śledztwo trwało latami. W jego wyniku ustalono, iż w zdarzeniu brało pięciu mężczyzn. Jeden z nich nie żyje.

W połowie października, na zlecenie prokuratora, policjanci przeprowadzili równoczesne zatrzymania czterech osób w wieku od 38 do 56 lat. Mężczyźni zatrzymani zostali w swoich mieszkaniach. Nie spodziewali się policjantów i byli zaskoczeni wizytą funkcjonariuszy. Trzy osoby zostały zatrzymane w Zachodniopomorskiem, czwarta w Zielonej Górze. Mężczyznom przedstawiono zarzuty przestępstwa przeciwko wolności, zabójstwa oraz znieważenia zwłok. Podejrzani trafili do aresztu na 3 miesiące. Grozi im kara dożywocia.

Więcej w materiale Michała Zaręby - NOWA TV 24 Godziny:

Przeczytaj również: Piękny gest! Znalazł pieniądze... i przekazał je na Szlachetną Paczkę

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE