Gdzie są zaginione nastolatki

i

Autor: KPP Wałcz

Policja ma trop!

Justyna i Adela wyszły rano do szkoły, ale nie dotarły na miejsce. Gdzie są nastolatki z Dzikowa?

2022-09-21 10:20

Trwają poszukiwania dwóch nastolatek z Dzikowa pod Wałczem. 14-latka i 15-latka wyruszyły w poniedziałek rano do szkoły, ale nie dotarły na miejsce. Policja publikuje zdjęcia i rysopisy zaginionych nastolatek i prosi o pomoc w ich poszukiwaniach.

We wtorek, 20 września, policjanci przyjęli zawiadomienia o zaginięciu dwóch nieletnich mieszkanek miejscowości Dzikowo w gminie Wałcz. Justyna Łagan i Adela Dziemianko w dniu 19 września br o godzinie 08.05 udały się autobusem szkolnym do miejscowości Gostomia na zajęcia, jednak do szkoły nie poszły.

Rysopisy zaginionych nastolatek

Justyny Łagan: lat 14, wzrost około 150 cm, włosy czarne do ramion, oczy brązowe,Ubiór: spodnie dżinsowe koloru czarnego z dziurami na kolanach, bluza czerwona z kapturem, plecak koloru granatowego marki PUMA, buty trampki koloru siwego.

Adela Dziemianko: lat 15 wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała,Ubiór: siwy kożuch, bluza zielona, spodnie czarne, plecak w kolorze biało- czarnym.

Jak ustalono nieletnie mogą przebywać w Pile.

Każda osoba posiadająca informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, jest proszona o informację pod numer telefonu alarmowego 112 lub kontakt z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 78 49512 albo 47 78 49 511 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Chciały ratować wnuki, straciły oszczędności życia. Seniorki ofiarami bezwzględnych oszustów
Nasi Partnerzy polecają