Gdzie są zaginione nastolatki

i

Autor: KPP Wałcz

Policja ma trop!

Justyna i Adela wyszły rano do szkoły, ale nie dotarły na miejsce. Gdzie są nastolatki z Dzikowa?

2022-09-21 10:20

Trwają poszukiwania dwóch nastolatek z Dzikowa pod Wałczem. 14-latka i 15-latka wyruszyły w poniedziałek rano do szkoły, ale nie dotarły na miejsce. Policja publikuje zdjęcia i rysopisy zaginionych nastolatek i prosi o pomoc w ich poszukiwaniach.

We wtorek, 20 września, policjanci przyjęli zawiadomienia o zaginięciu dwóch nieletnich mieszkanek miejscowości Dzikowo w gminie Wałcz. Justyna Łagan i Adela Dziemianko w dniu 19 września br o godzinie 08.05 udały się autobusem szkolnym do miejscowości Gostomia na zajęcia, jednak do szkoły nie poszły.

Rysopisy zaginionych nastolatek

Justyny Łagan: lat 14, wzrost około 150 cm, włosy czarne do ramion, oczy brązowe,Ubiór: spodnie dżinsowe koloru czarnego z dziurami na kolanach, bluza czerwona z kapturem, plecak koloru granatowego marki PUMA, buty trampki koloru siwego.

Adela Dziemianko: lat 15 wzrost 160 cm, szczupła budowa ciała,Ubiór: siwy kożuch, bluza zielona, spodnie czarne, plecak w kolorze biało- czarnym.

Jak ustalono nieletnie mogą przebywać w Pile.

Każda osoba posiadająca informacje na temat aktualnego miejsca pobytu zaginionych dziewcząt, jest proszona o informację pod numer telefonu alarmowego 112 lub kontakt z Oficerem Dyżurnym pod numerem 47 78 49512 albo 47 78 49 511 lub osobisty kontakt z najbliższą jednostką Policji.

Chciały ratować wnuki, straciły oszczędności życia. Seniorki ofiarami bezwzględnych oszustów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Nasi Partnerzy polecają