Praca w Szczecinie

i

Autor: SE.pl

Jest PRACA w Szczecinie! W tych zawodach znajdziesz pracę bez większego problemu!

2021-04-14 9:50

Pandemia koronawirusa sprawiła mnóstwo zawirowań na rynku pracy. Pomimo, iż wiele osób straciło dotychczasowe zatrudnienie lub musiało zmienić pracę. Znalezienie pracy w Szczecinie jest obecnie nieco trudniejsze, niż np. półtora roku temu. Okazuje się jednak, że w obliczu kryzysu, wciąż jest wiele zawodów, w których bez większych problemów można znaleźć zatrudnienie. Jakich pracowników poszukują najczęściej pracodawcy ze Szczecina? Sprawdziliśmy.

Prognoza na 2021 rok określa, jakie zawody będą w najbliższych miesiącach oceniane jako deficytowe, czyli takie, w których w tym roku nie powinno być trudności ze znalezieniem pracy. Zapotrzebowanie pracodawców powinno być w ich przypadku duże, a podaż pracowników chętnych do podjęcia zatrudnienia i mających odpowiednie kwalifikacje – niewielka. Oznacza to, że znalezienie pracy w tych zawodach powinno być dość łatwe.

Zobacz też: Na nazwach tych zachodniopomorskich miejscowości można połamać sobie język! [GALERIA, TOP 15]

Prognoza oparta jest na opinii ekspertów, którzy na przełomie III i IV kwartału spotykają się i wspólnie analizują sytuację na rynku pracy. Badanie jest przeprowadzane na zlecenie Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej.

Barometr zawodów to jednoroczna prognoza sytuacji w poszczególnych zawodach przygotowana osobno dla każdego powiatu. Jak się okazuje, zawodów deficytowych w Szczecinie jest dość sporo i niekoniecznie są to zawody wymagające szczególnych kwalifikacji. Kto w 2021 roku ma największą szansę na znalezienie pracy w Szczecinie? Zobaczcie w poniższym zestawieniu!

Fiesta na ulicach Warszawy pomimo lockdownu
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany