Jasnowidz Jackowski  wskazuje na to miasto. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. Rejon w miarę bezpieczny dla Polski

i

Autor: Screen z filmu Jasnowidz Jackowski wskazuje na to miasto. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. "Rejon w miarę bezpieczny dla Polski"

Przepowiednia jasnowidza

Jasnowidz Jackowski wskazuje na to miasto. Mieszkańcy mogą czuć się bezpiecznie. "Rejon w miarę bezpieczny dla Polski"

2023-03-19 7:17

Krzysztof Jackowski, najbardziej rozpoznawalny jasnowidz w Polsce w rozmowie z dziennikarzem "Super Expressu" zdradził, co czeka mieszkańców Szczecina w 2023 roku. Okazuje się, że mieszkańcy tego miasta mogą spać spokojnie. Jackowski wskazał, że będzie to "rejon w miarę bezpieczny dla Polski". Jaką wizję dotyczącą Szczecina na 2023 rok zobaczył słynny jasnowidz?

Krzysztof Jackowski, słynny jasnowidz z Człuchowa przekazał w rozmowie z "Super Expressem", co zobaczył w swojej wizji na 2023 rok w przypadku Szczecina. Są to dobre wieści! Chociaż jasnowidz Jackowski jest pewny, że rok 2023 nie będzie "normalny" w Polsce, mieszkańcy tego miasta mogą spać spokojnie!

Jasnowidz Jackowski wskazuje na to miasto. Mieszkańcy czuć się bezpiecznie. "Rejon w miarę bezpieczny dla Polski"

Dziennikarz "Super Expressu" zapytał słynnego jasnowidza o to, co czeka mieszkańców Szczecina w 2023 roku. Według Krzysztofa Jackowskiego sporo jest regionów, które mają powody do niepokojów i lęku. Na szczęście mieszkańcy Szczecina mogą spać spokojne. Jasnowidz przekazał dobre wieści!

- Dla mieszkańców Szczecina to będzie dobry rok. W sensie geograficznym, ponieważ to będzie rejon w miarę bezpieczny dla Polski i ten lęk, który będzie, nie dotknie tego miasta - mówi Jackowski w rozmowie z "Super Expressem".

Jasnowidz z Człuchowa przewidział upadek banków. Zapowiedział koronawiusa i wojnę na Ukrainie. W swojej wizji kilki lat temu pytany o to jak będzie żyło się Polakom w poszczególnych miastach zobaczył śmierć prezydenta Rzeszowa Jego przepowiednia się spełniła.

Krzysztof Jackowski mówi o tym jak będzie rok 2023 dla mieszkańców Szczecina
Sonda
Wierzysz w przepowiednie jasnowidza Jackowskiego?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany