Świąteczny Jarmark Rękodzieła

Jarmark inny niż wszystkie. Na szczecińskim Pogodnie spotkali się miłośnicy pięknych przedmiotów

2022-12-11 17:10

To zupełnie inny jarmark, niż te, które odbywają się przed świętami Bożego Narodzenia w centrum Szczecina. W kameralnej atmosferze, wśrod znajomych osób, często sąsiadów z tej samej ulicy, a przede wszystkim z niepowtarzalną ofertą, którą zaprezentowali wystawcy. Na Pogodnie, w pięknej scenerii placu im. Waleriana Pawłowskiego, odbył się w niedzielę, 11 grudnia Świąteczny Jarmark Rękodzieła.

Swoją twórczość zaprezentowali tutaj lokalni artyści, rękodzielnicy i wszyscy, którzy tworzą piękne rzeczy, często hobbystycznie, w domowym zaciszu i niekoniecznie w celach zarobkowych. Na jarmarku można było nabyć nie tylko własnoręcznie wykonane ozdoby świąteczne, ale też obrazy, biżuterię, wyroby ze skóry czy mydła i świece zapachowe. Nie zabrakło również atrakcji dla kolekcjonerów książek czy płyt winylowych. W jarmarku mogli wziąć udział wszyscy, którzy mieli coś ciekawego do zaoferowania.

Świąteczny Jarmark Rękodzieła na szczecińskim Pogodnie

Świąteczny Jarmark Rękodzieła na Pogodnie był połączeniem świątecznego kiermaszu i pchlego targu. Wydarzenie odbyło się nie tylko w pięknym miejscu, ale także w kameralnej, sąsiedzkiej atmosferze. Dla wielu była to również okazja do spotkań ze znajomymi, często mieszkających na tej samej ulicy.

To już wieloletnia tradycja tego miejsca. Na placu im. Waleriana Pawłowskiego regularnie odbywają się pchle targi, kiermasze i inne ciekawe wydarzenia, które przyciągają nie tylko okolicznych mieszkańców z Pogodna, ale również tych, którzy mieszkają w odległych zakątkach Szczecina.

Organizatorem wydarzenia była Rada Osiedla Pogodno.

Sonda
Czy lubisz rękodzieło?
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany