Trzy dni świątecznych atrakcji

Jarmark Bożonarodzeniowy na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie rozpoczęty. Wydarzenie przyciąga tłumy

2022-12-09 20:22

Nie tylko na głównych placach w centrum Szczecina, ale także na Zamku Książąt Pomorskich można poczuć świąteczną atmosferę. Właśnie rozpoczął się Jarmark Bożonarodzeniowy - wydarzenie, które od wielu lat przyciąga szczecinian i turystów bogatą ofertą i wyjątkową atmosferą w pięknej scenerii zamkowych dziedzińców.

Mimo, iż jest dużo mniejszy i trwa zdecydowanie krócej niż jarmark w centrum miasta, wydarzenie na zamku cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców i turystów odwiedzających stolicę Pomorza Zachodniego. Przez trzy dni można tutaj nie tylko zrobić świąteczne zakupy, ale także miło spędzić czas w rodzinnym gronie, w wyjątkowym otoczeniu.

Na odwiedzających czeka wiele atrakcji, które zarówno dzieciom, jak i dorosłym pozwolą poczuć magię świąt i związanych z nimi tradycji. Na stoiskach można zaopatrzyć się w rękodzieło i regionalne przysmaki z Pomorza Zachodniego.

Na scenie na dużym dziedzińcu odbywają się występy artystyczne i koncerty. Nie brakuje również licznych atrakcji dla najmłodszych, w tym karuzeli weneckiej, animacji i zagrody Świętego Mikołaja.

Tegoroczna edycja jarmarku na Zamku Książąt Pomorskich rozpoczęła się w piątek, 9 grudnia i potrwa do niedzieli, 11 grudnia. Szczegółowy program przedstawiamy w tym artykule.

Sonda
Lubisz jarmarki świąteczne?
Nasi Partnerzy polecają