"Janusze parkowania" w formie! Tak się parkuje w Szczecinie! [GALERIA]

2018-12-05 10:16

Czasem robią to z pośpiechu, a bywa, że po prostu brakuje im wyobraźni. Kierowcy ze Szczecina i Zachodniopomorskiego często udowadniają, że legalne miejsca do parkowania są dla mięczaków... i parkują jak im wygodnie! Internauci są jednak bezlitośni. "Janusze parkowania" - bo tak są często określani - są piętnowani w mediach społecznościowych.

Parkowanie w przypadkowych miejscach, niezgodnie z przepisami i zdrowym rozsądkiem to choroba wielu miast, nie tylko Szczecina. Choroba, która niczym nowotwór złośliwy, rozprzestrzenia się w zastraszającym tempie, utrudniając życie mieszkańcom. A Internet nie zapomina. Internauci są bezlitośni i dokumentują takie popisy mistrzów parkowania, a następnie umieszczają je w sieci.

Przeczytaj również: Była protokolantka ze szczecińskiego sądu nawoływała do zabicia Donalda Tuska. Teraz sama odpowie przed sądem

Wybraliśmy dla Was kilka najciekawszych "kwiatków" od Stop dzikiemu parkowaniu w Szczecinie i Mistrzowie parkowania - Szczecin. Niektóre was zaskoczą!

Przeczytaj również: Napadał na kobiety. Po zatrzymaniu okazało się, że ma na sumieniu dużo więcej...

Zobacz #TOWIDEO: