Serce słonia - odc. 3

i

Autor: Mateusz Żegliński / kadr z filmu Trzeci odcinek serialu "Serce słonia" jest już dostępny w sieci

Jakub ze Szczecina spełnia swoje największe marzenie. Czy zostanie mistrzem tajskiego boksu? Zobacz kolejny odcinek serialu "Serce Słonia"

2021-04-26 12:47

Przygotowania, treningi, ważenie, a także mordercza walka w ringu. Jak wyglądają sporty walki z tej "drugiej strony"? Opowiada o tym serial dokumentalny "Serce słonia" realizowany w Szczecinie, w którym poznajemy Jakuba ze Szczecina, który chce spełnić swoje wielkie marzenie. Trzeci odcinek jest już dostępny w sieci.

Jakub na co dzień ciężko pracuje fizycznie. Ma jednak wielką pasję i zarazem marzenie, które zamierza zrealizować. Chce bowiem zostać mistrzem w tajskim boksie Muai Thai. W osiągnięciu celu pomaga mu Józek, a dokładniej Husen Muhammed Yusuf, somalijski uchodźca, który na co dzień jest damskim fryzjerem.

Rozwiąż QUIZ: 15 ciekawostek z historii Szczecina, które na pewno znasz! 10 punktów to MINIMUM!

- Chce on zmierzyć się z najlepszymi zawodnikami w Polsce. Jego marzeniem jest zostać mistrzem Polski i otrzymać powołanie do kadry narodowej, aby móc pojechać na mistrzostwa świata - mówi Mateusz Żegliński, autor serialu "Serce słonia".

Jak młody zawodnik radzi sobie ze stresem, który towarzyszy przygotowaniom do walki? Jak wyglądają przygotowania, a także sama walka? To możemy zobaczyć w najnowszym odcinku serialu "Serce słonia", który jest już dostępny na kanale Mateusz Żegliński Film w serwisie YouTube.

Zobacz też: Wracają popularne połączenia lotnicze. Ze Szczecina znów polecimy do Krakowa i Rzeszowa

"Serce słonia" to kolejny projekt Mateusza Żeglińskiego, który miał premierę w ostatnim czasie. Przypomnijmy, w ostatnich tygodniach, w kolejnych odcinkach serialu "Dziewczyna bez tatuaży" mogliśmy śledzić losy Basi Rzeźnickiej, która w swojej pracowni artystycznej na Niebuszewie nie tylko wykonuje tatuaże, ale również pomaga w rozwiązaniu problemów sercowych.

Szczecin: Wyeksponowali pamiątkę z przeszłości na wyremontowanej kamienicy
Nasi Partnerzy polecają