Kobieta w pracy

i

Autor: StartupStockPhotos / CC0 / pixabay.com Kobieta w pracy

Jak znaleźć pracę, która nie jest "robotą"? Zainspiruj się w Starej Rzeźni!

2016-06-07 9:57

Trzy kobiety o różnych pasjach, odmiennych temperamentach, ale posiadają jedną wspólną cechę - kochają to co robią. Już w najbliższą środę, w Starej Rzeźni na Łasztowni opowiedzą m.in. o tym jak znalazły pracę, która nie jest "robotą" i którą można pokochać.

Ich drogi do punktu, w którym się teraz znajdują, były bardzo różne, czasem bardzo kręte. Z czasem odkryły to, co nas napędza, co sprawia, że do swojej pracy idą z uśmiechem na twarzy, a nie z grymasem, który mówiłby „znowu do roboty”.

Anna H.Niemczynow, Joanna Sawicka-Budziak oraz Sylwia Trojanowska uważają, że to nie jest tak, że ich drogi są usłane różami. To one te róże na nich układają i z radością po nich kroczą i nawet, jeśli natkną się na jakiś kolec, wyciągają go i idą dalej.

Przeczytaj również: Praca na wakacje 2016 w Szczecinie i okolicach [LISTA, OFERTY]

Takie podejście do życia nie zawsze i nie każdemu wydaje się łatwe. Dlatego warto przyjść do Starej Rzeźni, spotkać się, porozmawiać i wzajemnie się inspirować, by bardziej cieszyć się życiem.

Kobiety inspirują

i

Autor: mat. organizatora Kobiety inspirują

Spotkanie pod hasłem "Kobiety inspirują. Zainspiruj się kobietami, które kochają swoją pracę" odbędzie się 8 czerwca o godz. 18.00 w Starej Rzeźni. Wstęp wolny.

Więcej informacji można znaleźć na stronie wydarzenia na Facebooku.

Przeczytaj również: Rozpoczął się sezon na kąpielisku Arkonka [NOWOŚCI, CENY, GODZINY OTWARCIA]