Spacery po nowym szczecińskim stadionie przyciągnęły wielu chętnych

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Spacery po nowym szczecińskim stadionie przyciągnęły wielu chętnych

Jest oświadczenie

InPost Arena w Szczecinie? Magistrat rozwiewa wątpliwości

2023-08-09 18:27

We wtorek, 8 sierpnia media społecznościowe, a także lokalne i piłkarskie portale obiegła informacja dotycząca sponsora tytularnego Stadionu Miejskiego im. Floriana Krygiera. Według nieoficjalnych doniesień, prawa do nazwy obiektu nabyła firma InPost. Urząd miasta szybko odniósł się do tych informacji

Starania o pozyskanie sponsora tytularnego dla szczecińskiego stadionu trwają od kilku miesięcy. Wszelkie negocjacje są jednak objęte tajemnicą. We wtorek w mediach pojawiła się nieoficjalna informacja, że obiekt przy ul. Twardowskiego będzie nosił nazwę InPost Arena dzięki umowie ze znanym operatorem pocztowym. Do tych doniesień odniósł się szczeciński magistrat.

- Informujemy, że rozmowy, które prowadzi Miasto mają charakter poufny - przekazała Marta Kufel z urzędu miasta. - Do czasu ich zakończenia nie ujawniamy żadnych szczegółów związanych z tym tematem.

Przedstawiciele magistratu dodają również, że miasto nie prowadzi rozmów z firmą InPost.

- Jeśli tylko ewentualna umowa zostanie podpisana, niezwłocznie o tym poinformujemy - dodaje Marta Kufel.

Budowa nowego stadionu w miejscu wysłużonego i niefunkcjonalnego obiektu zakończyła się w ubiegłym roku. Stadion zyskał cztery zadaszone trybuny, na których może zasiąść ponad 21 tysięcy widzów. Powstał również nowy budynek Centrum Szkolenia Dzieci i Młodzieży oraz nowoczesne boiska. Inwestycja kosztowała ponad 363 miliony złotych.

Sonda
Interesujesz się piłką nożną?
Nowy stadion w Szczecinie już gotowy! Mieszkańcy poznali jego tajemnice
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany