Holiday Park Szczecin - Eska Summer City - Szczecin [02.07.21]

i

Autor: Rafał Ceglarek

Holiday Park Szczecin już otwarty! Łasztownia czeka na miłośników ekstremalnej rozrywki

2021-07-08 13:53

Szczecińska Łasztownia to ulubione miejsce mieszkańców, którzy chcą oderwać się od codziennych problemów i miło spędzić czas, a także cel wycieczek turystów odwiedzających stolicę Pomorza Zachodniego. To właśnie tutaj powstał ogromny park rozrywki, gdzie można nie tylko dobrze się zabawić, ale także zaznać ekstremalnych emocji. Holiday Park Szczecin został już oficjalnie otwarty. Wydarzenie przyciągnęło tłumy miłośników adrenaliny. Zobaczcie jak bawili się szczecinianie podczas otwarcia Holiday Park Szczecin i sprawdźcie, na jakie atrakcje możecie liczyć w tym wyjątkowym miejscu.

Holiday Park Szczecin powstał w otoczeniu popularnych "Dźwigozaurów" i portu jachtowego przy Wyspie Grodzkiej, czyli w miejscu, w którym bije rozrywkowe serce miasta. W tym ogromnym parku rozrywki znajdziemy mnóstwo atrakcji: m.in. 60-metrowy diabelski młyn Wheel of Szczecin, który jest największym takim obiektem w Polsce, a także 80-metrowa karuzela łańcuchowa czy 55 metrowe śmigło Vmaxx.

Jak zapewniają organizatorzy, Holiday Park Szczecin 2021 to jedna z najciekawszych i najbardziej spektakularnych atrakcji tego lata w Szczecinie i na Pomorzu Zachodnim. W ubiegłym roku to miejsce przyciągnęło niezliczone rzesze osób spragnionych dobrej wakacyjnej zabawy. To jedno z największych w Polsce i Europie wydarzeń plenerowych na tak dużą skalę, po lockdownie spowodowanym pandemią COVID-19. Ideą Holiday Park Szczecin jest ekstremalna forma rozrywki z jednymi z największych i najciekawszych mobilnych urządzeń rozrywkowych w Europie w połączeniu ze strefą chilloutu i doskonałej zabawy.

Część urządzeń dostępnych w Holiday Park Szczecin pojawiła się w Polsce po raz pierwszy, a atrakcje, z których można korzystać w szczecińskim parku rozrywki, nie są w tej chwili dostępne w żadnym innym miejscu w Polsce i w Europie. Absolutną nowością, która z pewnością przyciągnie amatorów adrenaliny jest 80-metrowa mobilna wieża Freefall Extreme – aktualnie jedyna taka atrakcja na świecie, która debiutuje właśnie w Szczecinie.

- Pokazaliśmy z innej strony oblicze całego Szczecina - mówi Mariusz Gurgul z Agencji Artystycznej Pianoforte, współorganizator Holiday Park. - Myślę, że zaskoczyliśmy naszą wspaniałą wieżą z opadającymi fotelikami. To jest naprawdę nowość i jedyna taka karuzela na świecie. Wheel Of Szczecin to największe koło widokowe w Polsce.

Holiday Park Szczecin - Eska Summer City - Szczecin [02.07.21]

i

Autor: Rafał Ceglarek

Urządzenia dostępne w Holiday Park Szczecin dostarczają odwiedzającym sporą dawkę ekstremalnej rozrywki. Z wysokiej na 80 metrów karuzeli łańcuchowej można podziwiać wyjątkową panoramę Szczecina. Równie ciekawych widoków dostarcza 60-metrowy diabelski młyn Wheel Of Szczecin, który jest największym mobilnym kołem widokowym w Polsce, z którego można podziwiać panoramę miasta i jego okolic. Natomiast dla tych, którzy wolą nieco większą dawkę adrenaliny, powstało 55 metrowe śmigło Vmaxx, które zapewni sporą dawkę mocnych wrażeń.

Odwiedzający Holiday Park Szczecin, którzy niekoniecznie szukają mocnych wrażeń, ale chcą miło spędzić czas, również znajdą coś dla siebie. Obok strefy ekstremalnej rozrywki znajduje się także strefa active chillout z plażą i kwiatowymi aranżacjami, a także stylowe drewniane stoiska handlowe i gastronomiczne nawiązujące do klimatu jarmarku.

- Ci, którzy nie chcą wchodzić, to jest pełny chillout: kwiaty, plaże, leżaki. Ale mam nadzieję, że jak ktoś poleży na takim leżaku, nabierze ochoty, żeby wejść na przykład na Vmax’a i poczuć się jak w prawdziwym śmigle - dodaje Mariusz Gurgul.

Otwarcie Holiday Park Szczecin odbyło się w piątek, 2 lipca. Już od pierwszych godzin jego funkcjonowania, urządzenia cieszyły się sporym zainteresowaniem mieszkańców i turystów spragnionych dobrej zabawy. Tego dnia pojawiła się tutaj również ekipa Radia Eska, która dostarczyła odwiedzającym sporą porcję dodatkowej rozrywki. Zobaczcie relację z tego wydarzenia!

Holiday Park Szczecin 2021 będzie działał przez całe wakacje. Ze wszystkich atrakcji parku rozrywki można korzystać od 2 lipca do 5 września. Park rozrywki czynny jest w następujących godzinach:

  • Poniedziałek - czwartek: od 12.00 do 23.00
  • Piątek - niedziela: od 11.00 do 24.00

Warto śledzić media społecznościowe Holiday Park Szczecin na Facebooku i na Instagramie, gdzie można również zobaczyć wyjątkowe zdjęcia ze szczecińskiego parku rozrywki, a także znaleźć informacje o ofertach specjalnych.

Chcesz wygrać pakiet VIP, a w nim aż 20 wejściówek na dowolne atrakcje? Wejdź na stronę konkursową holidayparkszczecin.eska.pl i zgarnij pakiet dla siebie.

Holiday Park Szczecin - Eska Summer City - Szczecin [02.07.21]

i

Autor: Rafał Ceglarek
Holiday Park Szczecin

i

Autor: mat. prasowe Holiday Park Szczecin

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany