Nie żyje znany tiktoker Karol Pęciak! Jego mama prosi o modlitwę za 28-latka

i

Autor: TikTok Karol Pęciak, znany z TikToka autor, zmarł w nocy z piątku na sobotę, 30 marca. 28-latek pochodził z Gryfina w Zachodniopomorskiem

Przykre wieści w Wielką Sobotę

Nie żyje znany tiktoker Karol Pęciak! Jego mama prosi o modlitwę za 28-latka

2024-03-30 14:36

Karol Pęciak, znany z TikToka autor, zmarł w nocy z piątku na sobotę, 30 marca. 28-latek pochodził z Gryfina w Zachodniopomorskiem. Informację o jego śmierci przekazała mama mężczyzny, prosząc jednocześnie o o modlitwę w intencji syna. Karol Pęciak prowadził na TikToku profil "Szalony Karol". 28-latek do tej pory żył z wszczepioną sztuczną zastawką sercą.

Gryfino. Nie żyje Karol Pęciak. Był znanym z TikToka

Karol Pęciak z Gryfina nie żyje, zmarł z piątku na sobotę, 30 marca - poinformował portal Gryfinska.pl. 28-latek był znanym tiktokerem, który prowadził na TikToku profil "Szalony Karol". Przykre wieści przekazała matka mężczyzny, pisząc: "Mam bardzo smutną wiadomość. Dziś w nocy odszedł nasz syn Karol. Proszę o modlitwę ". Karol Pęciak był również autorem książki "Sztuczna zastawka serca, czyli życie z zegarkiem", w której opisywał swoje zmagania z chorobą serca, ujawnioną u niego w wieku 3 lat.

Dalsza część tekstu poniżej.

Wielka zmiana na grobie Tomasza Komendy. Tajemniczy napis

Mam wszczepioną sztuczną zastawkę serca, więc słyszę, jak tyka. Dlatego w nazwie mojej książki jest ,,życie z zegarkiem’’. To jest najbardziej skupiające uwagę w moim życiu, a tak poza tym muszę przyjmować leki rozrzedzające krew do końca życia i jednie przez to muszę unikać sportów, w których mogę mieć obrażenia od skaleczeń do otwartych złamań, przy których mógłbym się wykrwawić - mówił Pęciak w wywiadzie dla serwisu Eska.pl z 12 marca br.