Groźny wypadek w centrum Szczecina. Ciężarówka potrąciła starszą kobietę

i

Autor: Archiwum SE Szczecin Groźny wypadek w centrum Szczecina. Ciężarówka potrąciła starszą kobietę

Groźny wypadek w centrum Szczecina. Ciężarówka potrąciła starszą kobietę

2021-12-16 15:29

Do groźnego wypadku doszło w czwartek po południu na placu Żołnierza w Szczecinie. Samochód ciężarowy potrącił starszą kobietę. Wypadek spowodował spore utrudnienia w centrum miasta.

Samochód ciężarowy, jadący od strony Bramy Portowej, uderzył w kobietę, która znajdowała się na przejściu dla pieszych. Według relacji świadków, widok był przerażający. 89-letnia kobieta miała przechodzić przez jezdnię na zielonym świetle, a ciężarówka nie zatrzymała się i dosłownie przejechała nad potrąconą kobietą.

Poszkodowana z urazem biodra i nogi trafiła do szpitala. Wypadek spowodował spore utrudnienia w tej części miasta. Tworzyły się korki, autobusy notowały opóźnienia.

Czytaj też: Od soboty dużo nowych utrudnień w centrum Szczecina i na Pomorzanach. Nie jedźcie na pamięć!

Okoliczności, w jakich doszło do wypadku ustala policja.

To już drugie niebezpieczne zdarzenie z udziałem pieszych, do którego doszło w ostatnim czasie w Szczecinie. W środę wieczorem, na alei Piastów, w rejonie skrzyżowania z ul. Szwoleżerów doszło do tragicznego wypadku, w którym zginęła kobieta potrącona przez rozpędzony samochód.

Czytaj też: Tramwaje szybko tutaj nie wrócą. "Torowa rewolucja" na szczecińskim Niebuszewie zwolniła tempo [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy Szczecin jest przyjazny dla pieszych?
Ten widok wkrótce przejdzie do historii. "Torowa rewolucja" rusza na Pomorzanach i w centrum Szczecina
Nasi Partnerzy polecają