Gdzie się wybrać na strzeżone kąpielisko w Szczecinie i okolicach? [LISTA]

2021-07-16 12:19
Plaża
Autor: romaneau / CC0 / pixabay.com

Tropikalne upały sprawiają, że większość z nas szuka ochłody nad wodą. Nie każdy jednak wybiera wyjazd nad morze, gdzie plaże są zatłoczone po brzegi i szuka bardziej kameralnych miejsc. Gdzie w Szczecinie i okolicach można wypocząć nad wodą, pod czujnym okiem ratownika? Sprawdźcie, gdzie w najbliższej okolicy znajdują się strzeżone kąpieliska.

W samym Szczecinie znajduje się kilka kąpielisk, jednak wokół miasta również znajdziemy kilka miejsc idealnych na letni odpoczynek nad wodą. Czasem wystarczy niespełna godzinna podróż samochodem, by znaleźć się w miejscu oddalonym od miejskiego zgiełku i zaznać odrobiny relaksu. Warto pamiętać, że najbezpieczniej jest na strzeżonych kąpieliskach, dlatego zdecydowanie powinniśmy wybierać takie miejsca.

Zobacz też: W tych miejscach możesz opalać się NAGO! Gdzie są plaże naturystów w Zachodniopomorskiem? [PRZEWODNIK, MAPY]

Gdzie szukać strzeżonych kąpielisk w Szczecinie i okolicach? Sprawdźcie w poniższej galerii! Przygotowaliśmy dla was zestawienie plaż, na których nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwają wykwalifikowani ratownicy.

Rowerzyści kontra naturyści. Słynna naga plaża przestanie istnieć?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE