Tanio czy drogo?

"Fabryka Wody" na każdą kieszeń? Mieszkańcy komentują cennik szczecińskiego aquaparku

2024-02-22 21:22

Chociaż data otwarcia szczecińskiego aquaparku wciąż pozostaje tajemnicą, wiadomo już, ile będzie trzeba zapłacić za wodne szaleństwa w "Fabryce Wody". W środę, 21 lutego prezydent Szczecina podał w mediach społecznościowych cennik atrakcji, jakie będą dostępne w nowym obiekcie. Wpis wywołał prawdziwą lawinę komentarzy. Czy mieszkańcom podobają się ceny? Sprawdziliśmy!

"Fabryka Wody" to inwestycja, na którą mieszkańcy czekali od wielu lat. To nie tylko park wodny, to również strefa sportowa, ogromne saunarium, a także strefa edukacyjna, dzięki której będzie można poznać tajemnice wody. W środę, 21 lutego, prezydent Piotr Krzystek przekazał w mediach społecznościowych informacje dotyczące cen obowiązujących w kompleksie.

Ile zapłacimy za atrakcje w "Fabryce Wody"?

Za półtoragodzinny bilet na basen sportowy będzie trzeba zapłacić 30 zł. Za wejście do aquaparku, czyli strefy rekreacyjnej, na basen sportowy i do strefy zewnętrznej będzie trzeba zapłacić 60 zł za 2 godziny lub 85 zł za cały dzień. Sama strefa zewnętrzna, która będzie funkcjonować latem, to koszt 29 zł za 2 godziny lub 39 zł za cały dzień. Żeby wygrzać się w saunie, trzeba będzie zapłacić 50 zł za godzinę lub dopłacić 40 zł do biletu do aquaparku. Jest też dobra wiadomość dla posiadaczy kart typu Multisport czy Medicover Sport. Trwają negocjacje z operatorami. Ze szczegółowym cennikiem można zapoznać się w poniższej galerii.

Jak mieszkańcy zareagowali na ofertę cenową "Fabryki Wody"? Okazuje się, że w większości raczej pozytywnie. Pod wpisem prezydenta pojawiły się dziesiątki komentarzy.

"Całkiem tanio"

"Taniej niż w Koszalinie"

"Zapowiada się świetnie! Czekamy na otwarcie"

"Znośne te ceny"

"Raz na jakiś czas można się z rodziną wybrać, a moim zdaniem nie jest to wcale drogo jak za taki basen i z tyloma atrakcjami dla dzieci i dorosłych. Spodziewałam się, że ceny będą droższe"

"Robi wrażenie, tylko żeby były zniżki dla seniorów"

- czytamy w komentarzach.

"Fabryka Wody" - kiedy otwarcie?

Kiedy nastąpi długo oczekiwane otwarcie "Fabryki Wody"? Tego Piotr Krzystek nie zdradził, jednak zapewnił, że nastąpi to jeszcze w marcu.

Sonda
Jak oceniasz cennik "Fabryki Wody"?
Aquapark-widmo. Park wodny w Wysowej Zdrój świeci pustkami od ponad dwóch lat