Dzień Dziecka w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Dzień Dziecka w Muzeum Techniki i Komunikacji w Szczecinie

Dzień Dziecka z motocyklistami w szczecińskim Muzeum Techniki i Komunikacji

2016-05-27 10:10

Zbliża się Dzień Dziecka. Z tej okazji stowarzyszenie Motocykliści dla Dzieci przygotowało niespodziankę dla najmłodszych szczecinian, którzy ze swoimi rodzicami odwiedzą Muzeum Techniki i Komunikacji.  

W sobotę, 4 czerwca warto wybrać się do dawnej zajezdni tramwajowej przy ul. Niemierzyńskiej, gdzie na najmłodszych będzie czekało wiele atrakcji. Jedną z nich będą motocykliści, którzy całą grupą przyjadą na swoich maszynach na dziedziniec muzeum. Dzieci będą więc mogły nie tylko zobaczyć motocykle z bliska, ale także zapozować do zdjęcia na ich tle.

Ale to nie wszystko, czego dzieci mogą spodziewać się tego dnia w muzeum przy ul. Niemierzyńskiej.

- Na najmłodszych oczywiście czeka moc atrakcji, które najbardziej kojarzą się z Dniem Dziecka - mówi Maria Szponar z Muzeum Techniki i Komunikacji. - Będą słodycze, dmuchana zjeżdżalnia, konkursy. Nie zabraknie także symbolicznego "balonika do nieba".

Wydarzenie odbędzie się w godzinach 10.00-14.00 na placu przed Muzeum Techniki i Komunikacji przy ul. Niemierzyńskiej. Tego dnia również dzieci będą mogły zwiedzić wystawy w dawnej zajezdni za darmo.

Reporter: Joanna Gralka - Radio ESKA Szczecin

Przeczytaj również: Czerwcowy wieczór w Szczecinie spędź w bibliotece!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany