Dni Morza 2016 w Szczecinie: Jakie atrakcje czekają na szczecinian i turystów? Kto wystąpi? [PROGRAM, WYDARZENIA, GWIAZDY]

2016-05-18 18:42

Jedna z najpopularniejszych plenerowych imprez w Szczecinie zbliża się wielkimi krokami. Dni Morza w Szczecinie odbędą się w dniach 10-12 czerwca. Jakie statki przypłyną do Szczecina w drugi weekend czerwca? Jakie gwiazdy wystąpią na scenie?

Tradycyjnie do Szczecina przypłynie kilkadziesiąt jednostek pływających, a na terenie Wałów Chrobrego i Łasztowni staną sceny, na których zaprezentują się polscy i zagraniczni wykonawcy. Na Wałach Chrobrego, w ramach koncertów "VOX Tour - Dni Morza - Szczecin na żywo 2016" zobaczymy i usłyszymy m.in. zespoły Golden Life, Wanda i Banda, Róże Europy i Alphaville. Na scenie folkowo-szantowej na Łasztowni wystąpią m.in. Bubliczki, Stary Szmugler i Sklep z Ptasimi Piórami.

W ramach Jarmarku pod żaglami, na licznych straganach ustawionych przy nabrzeżu będzie można zaopatrzyć się w pamiątki ze Szczecina, a także spróbować lokalnych przysmaków. Pojawią się także tawerny piwne i wesołe miasteczko.

Przeczytaj również: Noc Muzeów 2016 w Szczecinie. To będzie noc pełna atrakcji! [WYDARZENIA]

Tradycyjnie na placu Mickiewicza powstanie Strefa Dziecięca, w której odbywać się będą warsztaty twórcze, animacje teatralne i występy.

Szczegółowy program można znaleźć na stronie dnimorza.szczecin.eu.

A już w przyszłym roku w Szczecinie odbędzie się już po raz trzeci finał regat The Tall Ships Races.

Przeczytaj również: Noc Muzeów 2016 w Szczecinie. To będzie noc pełna atrakcji! [WYDARZENIA]

Nasi Partnerzy polecają