Drzewo spadło na motocyklistę. 54-latek zginał na miejscu

i

Autor: Shutterstock zdjęcie ilustracyjne

Straszne!

Drzewo runęło na motocyklistę. Mężczyzna nie żyje. Drogowy horror w Zachodniopomorskiem

2023-06-11 14:51

Paskudny wypadek pod miejscowością Stare Czarnowo (woj. zachodniopomorskie, powiat gryfiński) miał miejsce w sobotę (10 czerwca 2023 r.) w godzinach wieczornych. Na 54-letniego motocyklistę spadło drzewo. Niestety, życia mężczyzny nie udało się uratować.

Sezon motocyklowy w pełni. Niestety, coraz częściej dochodzi do wypadków z udziałem kierowców jednośladów. W tę feralną sobotę, przed godziną 19 na drodze Gryfino-Szczecin zadziały się sceny rodem z horroru. 54-letni motocyklista nie miał prawa przewidzieć, że przewróci się na niego drzewo. - Lekarz na miejscu stwierdził zgon - powiedział kpt. Maciej Łempicki, oficer prasowy KP PSP w Gryfinie, cytowany przez tvn24.pl.

Zachodniopomorskie: Drzewo runęło na motocyklistę. Tragiczny wypadek

54-latek, na którego przewróciło się drzewo doznał ciężkich obrażeń ciała. Prawdopodobną przyczyną dramatu był dość silny wiatr, który mógł obciążyć niepewne drzewo. W tej sprawie trwa śledztwo pod nadzorem prokuratora, na miejscu pracowali również strażacy i medycy. Rodzinie i bliskim zmarłego składamy wyrazy współczucia. Służby apelują o ostrożność na drogach.

Jeżeli byliście świadkami wypadku bądź niepokojącego zdarzenia w regionie - pożaru, stłuczki itd., dajcie nam znać! Ostrzeżemy innych i ułatwimy komunikację. Zapraszamy również w razie jakichkolwiek problemów/pytań. Czekamy na naszym Facebooku oraz na mailu - miasta@se.pl.

Sonda
Czy miałeś/-aś kiedyś groźny wypadek?
Spowodował wypadek w Toruniu, w którym zginął 20-letni Damian. Został zatrzymany
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany