Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

2022-01-20 8:39

Kilka tygodni temu, informacja o zawieszeniu popularnych połączeń lotniczych z Goleniowa, zaskoczyła wielu podróżnych. Na szczęście przerwa nie potrwa długo. Ryanair zdecydował o przywróceniu lotów do Wielkiej Brytanii.

Loty do Londynu i Liverpoolu zostały zawieszone na początku stycznia, w ramach większych cięć u irlandzkiego przewodnika. Ucierpieli na tym również pasażerowie korzystający z lotniska w Goleniowie, którzy zostali pozbawieni popularnych połączeń lotniczych w przystępnych cenach. Jak tłumaczyli przedstawiciele linii Ryanair, zawieszenie tras spowodowane były słabym zainteresowaniem podróżami lotniczymi wskutek rozwijającej się pandemii i ograniczeń wprowadzanych w poszczególnych krajach.

Na szczęście przewoźnik zdecydował o przywróceniu zawieszonych połączeń do dwóch popularnych miast w Wielkiej Brytanii. Pasażerowie znów będą mogli latać z Goleniowa do Londynu i Liverpoolu. Loty zostaną wznowione już na początku lutego.

Czytaj też: Deweloperski absurd w Kołobrzegu. Mieszkańcy mają do parkingu... 2,5 kilometra!

Loty do Liverpoolu będą odbywać się od 3 lutego, w każdy czwartek i niedzielę. Natomiast na lotnisko Londyn Stansted pasażerowie polecą już od 4 lutego. Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu - w każdy poniedziałek, piątek i niedzielę.

Czytaj też: Krajobraz jak po apokalipsie. Pierwsze efekty "torowej rewolucji" na szczecińskich Pomorzanach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Krajobraz jak po apokalipsie. Pierwsze efekty "torowej rewolucji" na szczecińskich Pomorzanach
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany