Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

2022-01-20 8:39
Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia
Autor: Grzegorz Kluczyński Dobra wiadomość na podróżnych. Na lotnisko w Goleniowie wracają popularne połączenia

Kilka tygodni temu, informacja o zawieszeniu popularnych połączeń lotniczych z Goleniowa, zaskoczyła wielu podróżnych. Na szczęście przerwa nie potrwa długo. Ryanair zdecydował o przywróceniu lotów do Wielkiej Brytanii.

Loty do Londynu i Liverpoolu zostały zawieszone na początku stycznia, w ramach większych cięć u irlandzkiego przewodnika. Ucierpieli na tym również pasażerowie korzystający z lotniska w Goleniowie, którzy zostali pozbawieni popularnych połączeń lotniczych w przystępnych cenach. Jak tłumaczyli przedstawiciele linii Ryanair, zawieszenie tras spowodowane były słabym zainteresowaniem podróżami lotniczymi wskutek rozwijającej się pandemii i ograniczeń wprowadzanych w poszczególnych krajach.

Na szczęście przewoźnik zdecydował o przywróceniu zawieszonych połączeń do dwóch popularnych miast w Wielkiej Brytanii. Pasażerowie znów będą mogli latać z Goleniowa do Londynu i Liverpoolu. Loty zostaną wznowione już na początku lutego.

Czytaj też: Deweloperski absurd w Kołobrzegu. Mieszkańcy mają do parkingu... 2,5 kilometra!

Loty do Liverpoolu będą odbywać się od 3 lutego, w każdy czwartek i niedzielę. Natomiast na lotnisko Londyn Stansted pasażerowie polecą już od 4 lutego. Loty odbywać się będą 3 razy w tygodniu - w każdy poniedziałek, piątek i niedzielę.

Czytaj też: Krajobraz jak po apokalipsie. Pierwsze efekty "torowej rewolucji" na szczecińskich Pomorzanach [ZDJĘCIA, WIDEO]

Sonda
Czy lubisz latać samolotem?
Krajobraz jak po apokalipsie. Pierwsze efekty "torowej rewolucji" na szczecińskich Pomorzanach
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE