Czy Szczecin czeka apokalipsa? Tajemniczy billboard w centrum miasta [ZDJĘCIA]

2016-06-24 19:12

Szczecin w 2050 roku przedstawiany jest oficjalnie jako "pływający ogród". Tak przynajmniej wynika z oficjalnej kampanii promocyjnej miasta. Okazuje się, że nie wszyscy podzielają tę opinię. Na wielkim billboardzie reklamowym na Nabrzeżu Wieleckim możemy zobaczyć zupełnie inną prognozę na 2050 rok. Zobaczcie!

Na nośniku reklamowym, znajdującym się tuż przy wejściu na Bulwar Piastowski widzimy Szczecin w 2050 roku. Futurystyczny, jednak bardzo mroczny i ponury, a wręcz jak przed nadejściem apokalipsy. Tajemnicze uzbrojone postacie i pojazd jak z filmu science fiction na tle Wałów Chrobrego raczej nie kojarzy się z wizją "Floating Garden". O co w tym wszystkim chodzi? Tak naprawdę nie wiadomo. Wielki plakat wzbudza jednak duże zainteresowanie wśród przechodniów spacerujących wzdłuż nabrzeża i kierowców jadących w stronę Pomorzan.

Do roku 2050 zostało jeszcze dużo czasu. Jak wyobrażacie sobie nasze miasto za 34 lata? Czy rzeczywiście będzie to miasto wody i zieleni czy może jednak mamy się czego obawiać?

Przeczytaj również:Czy grozi nam katastrofa? Zobaczcie, które dzielnice Szczecina mogą zniknąć pod wodą wskutek globalnego ocieplenia! [MAPY]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany