Co tydzień będzie zgarniał sporą kasę. Sąsiedzi będą mu zazdrościć!

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pexels.com, gk Co tydzień będzie zgarniał sporą kasę. Sąsiedzi będą mu zazdrościć!

Ale mu się udało!

Co tydzień będzie zgarniał sporą kasę. Sąsiedzi będą mu zazdrościć!

2023-09-28 15:30

Wiele osób z pewnością marzy o tym, by nic nie robić i co tydzień dostawać "kieszonkowe" w kwocie kilkuset złotych. Marzenia jednak się spełniają, o czym przekonał się mieszkaniec Dolic (woj. zachodniopomorskie), który przez najbliższy rok, tydzień w tydzień będzie dostawał kasę "na drobne przyjemności". Sąsiedzi z pewnością będą mu zazdrościć takiej "tygodniówki".

Sposób na całkiem udane życie okazał się banalnie prosty i bardzo tani. Wystarczyły dwa złote i odrobina szczęścia w grze "Szybkie 600". Tym razem wygrana padła w punkcie Lotto przy ul. Pyrzyckiej w Dolicach pod Stargardem. Gracz wytypował 6 liczb, które pokrywały się z tymi, które padły w losowaniu 27 września. Oznacza to, że przez najbliższy rok, co tydzień, na jego konto będzie wpływać 600 złotych. W skali miesiąca daje to dodatkowy zastrzyk gotówki, który można wykorzystać nie tylko na drobne, ale także większe przyjemności.

Jak grać w "Szybkie 600"?

Zasady są proste. Wystarczy wypełnić kupon - w punkcie Lotto lub przez Internet, zakreślając 6 z 32 liczb. Pojedynczy zakład kosztuje 2 złote.

Losowania "Szybkie 600" odbywają się co 4 minuty, co daje łącznie 260 losowań dziennie.

Już przy trafieniu 2 z 32 liczb można wygrać. Natomiast trafiając 6 z 32 liczb, gracz otrzymuje główną wygraną w wysokości 600 zł co tydzień, wypłacane przez rok.

Quiz: Dopasuj walutę do kraju

Pytanie 1 z 10
Jeśli wybieramy się do Węgier, to musimy mieć przy sobie?
Quiz: Dopasuj walutę do kraju
"Maszyneria Fajbusiewicza" w szczecińskim muzeum
Nasi Partnerzy polecają