Akademia Sztuki w Szczecinie

i

Autor: facebook: Akademia Sztuki w Szczecinie Akademia Sztuki w Szczecinie

Chcesz zostać studentem Akademii Sztuki w Szczecinie - przyjdź na bezpłatne konsultacje

2016-04-17 18:31

Podczas konsultacji kandydaci poznają szczegóły dotyczące rekrutacji, a przede wszystkim będą mieli możliwość spotkać się z wykładowcami uczelni i poznać ich opinię na temat swojego talentu.   


To oferta dla tych, którzy planują rozpocząć studia pierwszego, a także drugiego stopnia. Odbywają się na wszystkich wydziałach i kierunkach jakie oferuje uczelnia. To okazja, by poznać ofertę akademii, ale także skonsultować się ze specjalistami czy wybierany kierunek jest na pewno odpowiedni  dla nas. 


Kandydaci mogą wziąć udział w dowolnych, wybranych przez siebie zajęciach, a także  porozmawiać ze studentami i wykładowcami. Dodatkowo wydział edukacji muzycznej oferuje swoim przyszłym studentom  kursy przygotowawcze - to 24 godziny nieodpłatnych zajęć z dyrygowania, kształcenia słuchu, emisji głosu oraz konsultacji z gry na fortepianie.
Kursy będą się odbywać w soboty 21 maja, 4 i 11 czerwca.


Warto dodać, że w przyszłym roku na uczelni pojawi się kilka nowości - będą to między innymi nowe kierunki i specjalności. Wystartuje specjalność film eksperymentalny i animacja - to na kierunku grafika, a także trzy specjalności na kierunku wzornictwo, czyli komunikacja wizualna,  projektowanie produktu i projektowanie ubioru. Konsultacje dla przyszłych studentów tego kierunku prowadzone są w formie warsztatów - najbliższe już 23 kwietnia.

Z bezpłatnych konsultacji w Akademii Sztuki można skorzystać do końca maja. Szczegółów szukajcie na stronie uczelni. 

Nasi Partnerzy polecają