Chemik Police

i

Autor: Chemik Police Chemik Police

Azoty Arena nie do zdobycia! Chemik Police pokonał Muszyniankę na swoim terenie

2017-03-16 11:01

W środowym spotkaniu Chemik Police pokonał drużynę Polski Cukier Muszynianka 3:0. Policzanki pozostają niepokonane w Azoty Arenie w rundzie zasadniczej.  

Siatkarki Chemika nie dały po sobie poznać ostatniej przegranej. W widowiskowy sposób rozbiły obronę zawodniczek z drużyny Polski Cukier Muszynianka i wygrały. Zawodniczką tego meczu została Katarzyna Gajgał-Anioł.

- Cieszę się ogromnie ale dziękuję dziewczynom - mówi zdobywczyni statuetki. - To jest sport drużynowy, więc samemu nic nie da się wygrać. To właśnie dzięki nim mogłam tę statuetkę dostać.

Chemik Police w dalszym ciągu znajduje się na pierwszym miejscu Orlen Ligi, co nie znaczy, że drużyna nie ma apetytu na kolejne zwycięstwa.

- Wiedzieliśmy, że to nie będzie łatwy mecz - mówi trener Chemika Jakub Głuszak. - Teraz skupiamy się wyłącznie na następnym meczu, a jest to spotkanie z Impel Wrocław już w następny wtorek.

Było to ostatnie spotkanie rundy zasadniczej Orlen Ligi. Warto dodać że policzanki nie przegrały żadnego meczu na swoim terenie.

Przeczytaj również: Ten policjant to prawdziwy bohater! Po raz kolejny uratował życie mieszkańcowi Szczecina!