50 lat temu wyjechali z Polski. To wyznali przypadkowemu przechodniowi. Pan Kazimierz był rozbrajająco szczery

i

Autor: TikTok / @meetcutesnyc 50 lat temu wyjechali z Polski. To wyznali przypadkowemu przechodniowi. Pan Kazimierz był rozbrajająco szczery

To prawdziwy hit internetu!

50 lat temu wyjechali z Polski. To wyznali przypadkowemu przechodniowi. Pan Kazimierz był rozbrajająco szczery

2023-06-29 14:19

Uliczna sonda w Nowym Jorku z udziałem starszego małżeństwa pochodzącego z Polski stała się prawdziwym hitem internetu. Pan Kazimierz zachwycił internautów swoją rozbrajająco szczerą odpowiedzią na proste pytanie. Trwające niewiele ponad minutę nagranie ma już półtora miliona wyświetleń na TikToku, zebrało tysiące polubień i setki komentarzy. O co chodzi?

Na profilu "Meet Cutes NYC" publikowane są krótkie filmy z odpowiedziami przypadkowo napotkanych ludzi na proste pytania. Państwo Krystyna i Kazimierz zostali zapytani o to jak się poznali. Odpowiedzi udzielił pan Kazimierz. Mężczyzna wykazał się przy tym wyjątkową szczerością, która zaskoczyła nawet jego małżonkę.

- To było wiele lat temu, w Polsce, na imieninach mojego kolegi - mówi pan Kazimierz. Jak się okazało, na przyjęciu była pani Krystyna, czyli jego przyszła żona. Jak dodaje, miała to być typowa randka w ciemno, jednak to nie pani Krystyna była tą kobietą, z którą miał się w przyszłości spotykać mężczyzna. Wszystko potoczyło się zupełnie inaczej z powodu... trunków, które znalazły się na imieninowym stole.

- Po paru kieliszkach wódki doszedłem do wniosku, że z nią będzie łatwiej - dodaje z rozbrajającą szczerością mężczyzna, wskazując na swoją, nieco zaskoczoną małżonkę.

Mężczyzna dodał, że razem studiowali medycynę, zostali parą, a potem się pobrali. Później wyemigrowali z Polski do Stanów Zjednoczonych. Nie były to łatwe czasy, gdyż wyjazd wiązał się z licznymi utrudnieniami, a nawet czasową rozłąką, do tego doszła również nieznajomość języka i trudne początki w nowym miejscu, za granicą. Małżonkowie przetrwali tę próbę czasu i od kilku dekad żyją za oceanem, gdzie pracują jako lekarze.

Internautów zachwyciła nie tylko szczerość pana Kazimierza, ale także fakt, że wraz z panią Krystyną stanowią piękną parę. Komentujący zwrócili również uwagę na to, że pomimo długiego pobytu w Stanach, wciąż można rozpoznać u nich polski akcent.

"Pan od 50 lat mieszka w stanach a wciąż słychać akcent."

"I nagle po tylu latach perfekcyjnie powiedziane Kazimierz i Krystyna."

"To piękne, ze mamy swój akcent i tyle."

"Państwo Krystyna i Kazimierz są w Stanach od prawie 50 lat i nadal perfekcyjnie mówią po polsku, a Seba z Karyną po 2 latach w Anglii już zapominają."

- czytamy m.in. w komentarzach.

Sonda
Mieszkałeś/as kiedyś za granicą?
Spacer ze Świnoujścia do Niemiec może dodatkowo kosztować. Musisz o tym pamiętać
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany