17-latka zginęła na przejściu pod Stargardem! Huknęła w nią prowadząca hyundaia

i

Autor: Andrzej Lange/Super Express 17-latka zginęła pod kołami hyundaia na przejściu dla pieszych w Tychowie pod Stargardem, zdj. ilustracyjne

Wielka tragedia

17-latka zginęła na przejściu pod Stargardem! Huknęła w nią prowadząca hyundaia

2022-12-16 17:12

17-latka zginęła pod kołami hyundaia na przejściu dla pieszych w Tychowie pod Stargardem. Do zdarzenia doszło na drodze krajowej nr 10. Jak informuje tamtejsza policja, pasy były oznakowane, a za kierownicą osobówki siedziała 62-letnia kobieta - prowadząca była trzeźwa. Sprawa śmiertelnego wypadku, którego ofiarą została 17-latka, trafiła do prokuratury.

17-latka zginęła na przejściu. Śmiertelny wypadek pod Stargardem

Śmiertelny wypadek na przejściu dla pieszych w Tychowie pod Stargardem - osobowy hyundai potrącił 17-latkę, która zginęła na miejscu. Do zdarzenia doszło w czwartek, 15 grudnia, w późnych godzinach popołudniowych lub wieczornych. Jak informuje policja, wszystko działo się na oznakowanym przejściu dla pieszych, gdzie prowadząca hyundaia 62-latka uderzyła w dziewczynę - kobieta była trzeźwa. Szczegółowe przyczyny i okoliczności wypadku wyjaśniają funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Stargardzie pod nadzorem tamtejszej prokuratury.

Sonda
Czy na polskich drogach czujesz się bezpiecznie?
Przejechał przez przejście dla pieszych. Nie ustąpił matce z wózkiem.
Nasi Partnerzy polecają