10 powodów, dla których warto spędzić długi weekend w Szczecinie [WYDARZENIA, KONCERTY, ATRAKCJE]

2016-05-24 11:09

Koncerty gwiazd, wystawy, wielkie widowisko sportowe oraz wiele innych atrakcji czeka na mieszkańców Szczecina w najbliższy długi weekend. Przed nami cztery dni obfitujące w mnóstwo ciekawych wydarzeń, które odbędą się w przestrzeni miasta. Nie planujecie majówkowego wyjazdu? Nic straconego! Sprawdźcie nasz krótki przewodnik po najlepszych imprezach w Szczecinie!

Cztery wolne dni należy więc odpowiednio wykorzystać. Część mieszkańców skorzysta z pięknej pogody i wyjedzie za miasto, jednak wielu z nich spędzi go na miejscu. W Szczecinie nie będzie jednak powodów do nudy. Na koncertach pobawią się zarówno fani disco polo i ciężkiego brzmienia. Ciekawą ofertę przygotowały także szczecińskie kina i teatry, nie zabraknie także sportowych emocji!

Przeczytaj również: W czwartek sklepy będą zamknięte! Gdzie zrobić zakupy w Szczecinie w Boże Ciało?

Wybraliśmy dla Was 10 najciekawszych wydarzeń zbliżającego się długiego weekendu w Szczecinie. Sprawdźcie nasze zestawienie imprez, koncertów i innych ciekawych eventów, które odbędą się w przestrzeni miasta. Każdy z Was z pewnością wybierze coś dla siebie!

Przeczytaj również: Samolotem nawet za 9 złotych! Sprawdź, gdzie możesz tanio polecieć ze Szczecina!

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany