10 pomysłów na spędzenie majówki w Szczecinie i okolicach (prawie) za darmo [TOP 10, ZESTAWIENIE]

2016-04-29 10:52

Długi weekend wcale nie musi kojarzyć się z dużymi wydatkami. Mamy dla Was kilka pomysłów jak spędzić majówkę bez konieczności wydawania dużych pieniędzy lub nawet zupełnie za darmo! Sprawdźcie nasze zestawienie!

Po pierwsze, nie od dziś wiadomo, że najtańszym środkiem lokomocji są własne nogi lub rower. Krótkie dystanse w centrum Szczecina możemy bez większych problemów pokonać pieszo. Możemy także skorzystać z własnego jednośladu, a jeżeli go nie posiadamy, możemy skorzystać z roweru miejskiego. Podróż na krótkich odcinkach nie kosztuje nas zupełnie nic - do 20 minut jeździmy za darmo, a gdy jeździmy nie dłużej niż godzinę, płacimy zaledwie złotówkę.

Przeczytaj również: Majówka w Szczecinie i okolicach. Najciekawsze wydarzenia długiego weekendu [TOP7]

Przy okazji spacerów lub przejażdżki rowerem po Szczecinie, możemy skorzystać z wielu atrakcji oferowanych dla mieszkańców z okazji długiego weekendu. Większość z nich jest zupełnie darmowa. Dlatego warto skorzystać z czasu wolnego i odpowiednio go wykorzystać - najlepiej bez wydawania pieniędzy. Sprawdźcie nasz TOP 10 darmowych lub prawie darmowych atrakcji na majówkę w Szczecinie lub okolicach!

Przeczytaj również: Majówka 2016: To warto wiedzieć [ATRAKCJE, OTWARTE SKLEPY, KOMUNIKACJA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany