Zniszczył kilka pojazdów w centrum Szczecina. Nie pomogło ogolenie się na łyso

i

Autor: Sammy-Sander / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Zniszczył kilka pojazdów w centrum Szczecina. Nie pomogło ogolenie się na łyso

Zniszczył kilka pojazdów w centrum Szczecina. Nie pomogło ogolenie się na łyso

2022-03-29 8:56

Nie pomogło zgolenie głowy i brody, żeby wyglądać inaczej niż na zdjęciach opublikowanych przez policję. Mimo "drastycznej" zmiany wyglądu, 29-latek podejrzewany o uszkodzenie kilku samochodów w centrum Szczecina, został namierzony i zatrzymany. Wkrótce, za swoje czyny mężczyzna odpowie przed sądem.

Do zdarzeń doszło w grudniu 2021 roku. Mężczyzna uszkodził kilka pojazdów na terenie Szczecina. Policjanci ustalili wizerunek sprawcy, a prokuratura zgodziła się na jego opublikowanie.

Po publikacji na komendzie rozdzwoniły się telefony. Jedna z informacji przekazana policjantom doprowadziła ich do 29-latka. Okazało się jednak, że wyglądał on zupełnie inaczej niż na opublikowanych zdjęciach. Mężczyzna postanowił bowiem zmienić wygląd, by zmylić funkcjonariuszy. Po zatrzymaniu przez wywiadowców przyznał, że ogolił brodę i głowę, a także usunął zdjęcie z portali społecznościowych, by utrudnić identyfikację. To jednak na niewiele się zdało. Nie udało się oszukać policjantów.

Wkrótce mężczyzna odpowie za swoje czyny przed sądem.

Czytaj też: Szczecińska policjantka zareagowała w samą porę. Chwilę później mogło dojść do tragedii

Sonda
Czy kary za akty wandalizmu powinny być bardziej dotkliwe?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany