Wiesiek Skiba będzie gościem targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie

i

Autor: Grzegorz Kluczyński, mat. organizatora Wiesiek Skiba będzie gościem targów Bud-Gryf & Home w Szczecinie

Znany budowlaniec pokaże jak majsterkować. W Szczecinie ruszają targi Bud-Gryf & Home

2022-03-25 9:31

To będzie wymarzony weekend dla wszystkich, którzy budują, remontują, urządzają swoje domy i mieszkania, a także dla wszystkich, którzy lubią majsterkować. Rozpoczynają się największe na Pomorzu Zachodnim targi branży budowlanej Bud-Gryf & Home. Przez trzy kolejne dni będzie można poznać oferty wystawców, posłuchać porad ekspertów i wziąć udział w warsztatach z majsterkowania. Gościem specjalnym wydarzenia, będzie znany z telewizyjnych ekranów budowlaniec i prawdziwa "złota rączka" - Wiesiek Skiba.

Trzy dni atrakcji

Targi Bud-Gryf & Home rozpoczynają się w piątek, 25 marca i potrwają do niedzieli, 27 marca. Na odwiedzających halę Netto Arena przy ul. Szafera w Szczecinie czeka mnóstwo atrakcji.

- Odwiedzających zapraszamy w piątek już od godz. 12.00 - mówi Celina Wołosz ze spółki Żegluga Szczecińska Turystyka Wydarzenia. - Na płycie hali pojawi się ponad 70 wystawców z branży budowlanej i wnętrzarskiej. Odwiedzający będą mogli zasięgnąć języka u ekspertów od fotowoltaiki, dekarzy, stolarzy, producentów okien, drzwi i rolet i wielu innych. Do Szczecina przyjadą przedstawicie najlepszych materiałów budowlanych, którzy chętnie podzielą się swoja wiedzą i doświadczeniem.

Trzy dni targów będą obfitowały w ciekawe warsztaty i prelekcje. Będzie można samodzielnie wykonać np.: wieszaki na klucze, makramowe donice, podpatrzeć jak powstają drogowe pasy, zobaczyć pokaz sztuki dekarskiej, wziąć udział w konkursach z nagrodami czy spróbować swoich sił w Budowlanej Strefie Siłacza. Nie zabraknie także atrakcji dla najmłodszych odwiedzających. W specjalnej strefie dzieci będą mogły spędzić czas na zabawie czy wziąć udział w warsztatach, o ich dobry nastrój zadbają profesjonalni animatorzy. Kolorów nadadzą balony, mydlane bański i kolorowe buźki naszych najmłodszych budowlańców.

Majsterkowanie z gwiazdą TV

W sobotę i niedzielę między 12.00 a 16.00 będzie można spotkać się z gwiazdą targów, Wieśkiem Skibą. Budowlaniec znany z programów „Pogotowie remontowe Wieśka”, „Dom Marzeń” czy „Home staging – mieszkania do sprzedania” będzie gospodarzem strefy „Zmajstruj coś z Wieśkiem - warsztaty dla kobiet”.

- Nasza gwiazda w domu potrafi zrobić dosłownie wszystko – od małych napraw, po remontowe rewolucje - mówi Celina Wołosz. - Podczas targów będzie można spotkać go w sobotę oraz niedzielę.

Czytaj też: "Wkrętarka nie gryzie", czyli Darek Stolarz uczy szczecinian majsterkowania [ZDJĘCIA, WIDEO, WYWIAD]

Konferencje, prelekcje, konkursy

W trakcie trwania targów Bud-Gryf & Home będzie można odbędą się także wydarzenia towarzyszące. Jednym z nich będzie trzynasta edycja konferencji „Odnawialne źródła energii szansą zrównoważonego rozwoju regionu“ współorganizowana przez Urząd Marszałkowski Województwa Zachodniopomorskiego, która rozpocznie się w piątek o godz. 10.00. Tegoroczna konferencja poświęcona będzie w nowym zasadom funkcjonowania prosumenta w Polsce. Również w piątek poznamy laureatów konkursu III edycji Regionalnych Nagród ZIELONEGO FENIKSA.

Pozostając w temacie konkursów, podczas targów Bud-Gryf & Home przyznane zostaną medale „Wyróżniony Wyrób”, którymi od blisko 30 lat honorowane są produkty charakteryzujące się najwyższą jakością i nieprzeciętną funkcjonalnością. Wyróżnienie szczecińskich targów stanowi w branży budowlanej dowód rekomendacji ekspertów zasiadających w komisji konkursowej.

Targi Bud-Gryf & Home - co, gdzie i kiedy?

Targi Bud-Gryf & Home odbędą się w hali Netto Arena przy ul. Szafera w dniach 25-27 marca. Wstęp i parking będą bezpłatne.

Godziny otwarcia:

  • piątek, 25 marca - od 12:00 do 17:00
  • sobota, 26 marca - od 10:00 do 17:00
  • niedziela, 27 marca - od 10:00 do 17:00

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.zstw.szczecin.pl.

Czytaj też: Dorota Szelągowska w Szczecinie: "Siła przyjaźni jest wielka!" [GALERIA]

Sonda
Lubisz majsterkować?
Malowanie pokoju. Ściany - ile farby i jakie narzędzia
Nasi Partnerzy polecają