Giełda Pracy - Networting Week

i

Autor: Aymanejed / CC0 / pixabay.com Giełda Pracy - Networting Week

Znajdź swoje miejsce na rynku pracy i rozwijaj karierę zawodową. Weź udział w Giełdzie Pracy - Networting Week!

2022-03-31 6:00

Jak nie zgubić się na skomplikowanym rynku pracy i jak znaleźć odpowiednie miejsce dla siebie? Te i wiele innych, podobnych pytań zadają sobie osoby, które już wkroczyły w dorosłe życie, zdobywają wiedzę na studniach, jednak jeszcze nie podjęły pracy zawodowej. O tym, jak odkryć własny potencjał i wykorzystać go w karierze zawodowej, będzie można przekonać się podczas kolejnej edycji Giełdy Pracy organizowanej przez Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego. To doskonała okazja, by wziąć udział w ciekawych spotkaniach, warsztatach i webinarach, a także spotkać się z pracodawcami i zdobyć wymarzoną posadę.

Wychodząc naprzeciw obecnym oczekiwaniom rynku pracy, Akademickie Biuro Karier Uniwersytetu Szczecińskiego zaprasza na Giełdę Pracy - Networting Week, która odbędzie się w formie hybrydowej w dniach 4-8 kwietnia 2022 roku. Zbliżająca się edycja obfitować będzie w liczne wydarzenia, które pomogą młodym ludziom odnaleźć się w zawiłościach rynku pracy, a co za tym idzie - zdobyć ciekawe zajęcie i rozwinąć karierę zawodową.

Giełda Pracy - Networting Week to spotkania z pracodawcami, udział w warsztatach, szkoleniach, rozmowach rekrutacyjnych to doskonała szansa, aby już w czasie studiów poznać świat biznesu i znaleźć dobre miejsce dla siebie.

Wydarzenie zaplanowane jest na 5 dni. Podczas Giełdy Pracy uczestnicy:

  • mają możliwość poznać niemal 60 pracodawców,
  • mogą spotkać się bezpośrednio z częścią pracodawców w godz. 9.00-14.00 na Wydziałach Uniwersytetu Szczecińskiego:
  • 5 kwietnia na kampusie Krakowska
  • 6 kwietnia na kampusie Mickiewicza 64
  • mogą skonsultować się z doradcą zawodowym, który pomoże odkryć własny potencjał i przygotować idealne dokumenty aplikacyjne,
  • mogą porozmawiać z ekspertami i dowiedzieć się skąd pozyskać środki finansowe na prowadzenie działalności gospodarczej,
  • wezmą udział w szkoleniach i warsztatach online, które poprowadzą praktycy,
  • dowiedzą się więcej, co oferują pracodawcy podczas webinarów transmitowanych na żywo na profilu ABK US na Facebooku 4 i 8 kwietnia,
  • poznają kompetencje aktualnie poszukiwane na rynku pracy, które w czasie debaty transmitowanej live 7 kwietnia, zaprezentują nasi eksperci.

Warsztaty, webinary, rozmowy z ekspertami

W ramach Giełdy Pracy organizatorzy przygotowali bogaty program, obejmujący: webinary, warsztaty stacjonarne i online, debatę, rozmowy z ekspertami. Webinary i debata będą transmitowane na żywo w Internecie. Pełny harmonogram wydarzeń można znaleźć tutaj.

Uczestnicy Giełdy Pracy - Networting Week będą mogli spotkać się online z doradcami zawodowymi, a także z przedstawicielami pracodawców, z którymi będą mogli odbyć wstępne rozmowy rekrutacyjne. Rozmowy odbędą się za pośrednictwem platformy MS Teams, w dniach 4-8 kwietnia 2022 r.

Wszelkie szczegółowe informacje można znaleźć pod adresem gieldapracy.usz.edu.pl oraz na stronie wydarzenia na Facebooku.

Wydarzenie realizowane jest w ramach projektu „UNIWERSYTET 2.0. – STREFA KARIERY” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej z Europejskiego Funduszu Społecznego.

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają