Zdjęcia nagiego mężczyzny w interpelacji radnego ze Szczecina! Dariusz Matecki się tłumaczy

i

Autor: shutterstock W interpelacji radnego ze Szczecina Dariusza Mateckiego pojawiły się zdjęcia nagiego mężczyzny, zdj. ilustracyjne

Niesłychana wpadka

Zdjęcia nagiego mężczyzny w interpelacji radnego ze Szczecina! Dariusz Matecki się tłumaczy

2023-03-08 5:00

W interpelacji radnego ze Szczecina Dariusza Mateckiego pojawiły się zdjęcia nagiego mężczyzny. Pismo dotyczące utrudnień, które napotykają mieszkańcy ulic: Klemensa Janickiego i Andrzeja Frycza-Modrzewskiego korzystający z tamtejszych garaży, trafiło do prezydenta miasta. Nikt niestety nie zauważył, że do pisma dołączono zdjęcia z nagim mężczyzną.

Zdjęcia nagiego mężczyzny w interpelacji radnego ze Szczecina

Zdjęcia, na których widać nagiego mężczyznę, zostały dołączone do interpelacji Dariusza Mateckiego, radnego ze Szczecina - informuje Interia. Pismo trafiło do prezydenta miasta i zostało nawet, razem z fotkami, opublikowane na stronie internetowej biuletynu informacji publicznej. Radny zwracał w nim uwagę na problem użytkowników garaży z ulic: Klemensa Janickiego i Andrzeja Frycza-Modrzewskiego, którzy jeszcze w lipcu ub.r. domagali się rozszerzenia strefy ruchu na całej szerokości drogi dojazdowej i zamontowania znaków zakazu postoju na całej długości odcinka. Do interpelacji radnego dołączono oprócz map ponad 40 zdjęć dokumentujących położenie garaży, które Matecki otrzymał od jednego z mieszkańców. Ani on, ani urzędnicy nie zauważyli jednak, że na wybranych fotkach widać odbicie w szybie ich autora (zdjęcia były robione z mieszkania - przyp.red.), który jest na nich nagi albo ma na sobie tylko majtki.

- W jednej z interpelacji do Prezydenta Szczecina dołączono zdjęcia, na których widoczny jest kompletnie nagi mężczyzna. Autorem interpelacji jest Dariusz Matecki - poinformował profil twitterowy ToNiePrzejdzie, który jako pierwszy wykrył, że doszło do pomyłki.

Zdjęcia z nagim mężczyzną zniknęły już z biuletynu informacji publicznej urzędu miasta w Szczecinie, o czym poinformował radny na swoim profilu twitterowym.

Sonda
Czy uważasz, że można pozwolić sobie na nagość przy dzieciach?
Brawurowy manewr uratował rowerzyście życie! Za kierownicą autobusu siedziała pani Agnieszka
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają