Zatrzymała go szczecińska drogówka. Kierowca audi z Hamburga wylądował za kratkami

i

Autor: webandi / CC0 / pixabay.com Zatrzymała go szczecińska drogówka. Kierowca audi z Hamburga wylądował za kratkami

Co przeskrobał?

Zatrzymała go szczecińska drogówka. Kierowca audi z Hamburga wylądował za kratkami

2023-03-14 7:46

Zazwyczaj kontrola drogowa kończy się pouczeniem lub mandatem - oczywiście tylko w sytuacji, gdy kierowca dopuści się jakiegoś wykroczenia. W przeciwnym razie po krótkiej rozmowie z policjantami i sprawdzeniu dokumentów, jedzie dalej. Zupełnie inaczej było w przypadku 23-letniego kierowcy audi, który swoje spotkanie ze stróżami prawa zakończył za kratkami.

W ubiegłym tygodniu policjanci szczecińskiej drogówki zatrzymali do kontroli 23-letniego mężczyznę kierującego osobowym audi. Szybko okazało się, że nie ma on uprawnień do kierowania, a jego pojazd - ważnego przeglądu i ubezpieczenia OC. W przypadku tych wykroczeń, każdy inny kierowca otrzymałby wysoki mandat. Jednak w przypadku zatrzymanego do kontroli mieszkańca Hamburga sprawa okazała się nieco bardziej skomplikowana.

Podczas sprawdzania danych mężczyzny w policyjnych bazach danych wyszło na jaw, że 23-latek ukrywa się przed wymiarem sprawiedliwości, gdyż jest poszukiwany przez sąd do odbycia kary roku więzienia za przestępstwa przeciwko mieniu. Mężczyzna odpowie więc nie tylko za popełnione wykroczenia, ale najbliższe miesiące spędzi za kratkami.

Sonda
Czy powinny być surowsze kary dla piratów drogowych?
Piraci drogowi w Zachodniopomorskiem. Ich wyczyny budzą grozę!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany