Zamienił grosze na grubą kasę! Szczęściarz z Bezrzecza zaszaleje na zakupach

i

Autor: Andrea Piacquadio / CC0 / pixabay.com, gk Zamienił grosze na grubą kasę! Szczęściarz z Bezrzecza zaszaleje na zakupach

Miał ogromne szczęście

Zamienił grosze na grubą kasę! Szczęściarz z Bezrzecza zaszaleje na zakupach

2023-03-17 7:33

O ogromnym szczęściu może mówić mieszkaniec Szczecina, który wydając zaledwie 1,50 zł, nagle stał się bogatym człowiekiem. Teraz z pewnością będzie mógł zaszaleć na zakupach, albo przeznaczyć je na poważną inwestycję. Jak tego dokonał? Recepta na sukces, wbrew pozorom, okazała się bardzo prosta!

115 104 zł - dokładnie tyle wygrał szczęśliwy gracz, który postanowił zagrać w Mini Lotto i w środę, 15 marca wysłał kupon w punkcie przy ul. Modrej na szczecińskim Bezrzeczu. Wylosowane liczby: 3, 6, 17, 30 i 36 pokrywały się z tymi, które były zaznaczone na kuponie. Oznaczało to tylko jedno - wysoką wygraną. Podczas tego losowania padły aż trzy "piątki", więc główna wygrana została podzielona na trzy równe części.

Co można zrobić z takimi pieniędzmi? Za tę kwotę można zaszaleć na zakupach, zainwestować, kupić całkiem niezły samochód, albo wybrać się w daleką podróż w najbardziej egzotyczne miejsca na świecie. Możliwości jest naprawdę sporo.

Jak grać w Mini Lotto?

Zagrać można w tradycyjny sposób, w punkcie Lotto, ale także na stronie internetowej www.lotto.pl lub w aplikacji mobilnej. Jeden zakład kosztuje tylko 1,50. Następnie należy wybrać 5 z 42 liczb i oczekiwać losowania. Główna wygrana wynosi 400 tysięcy, jednak w przypadku kilku szczęśliwych kuponów, jest ona dzielona na wszystkich graczy.

Sonda
Grasz w Lotto?
Koszmarna pętla tramwajowa wkrótce zniknie z krajobrazu Szczecina
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany