Pogoda w Szczecinie - Żagle 2021

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Pogoda w Szczecinie - Żagle 2021

Żagle 2021 w Szczecinie. Jaka będzie pogoda? [PROGNOZA POGODY]

2021-07-29 23:30

Żagle 2021 to największe plenerowe wydarzenie tego lata w Szczecinie. Przez trzy dni przy nabrzeżach po obu stronach Odry będzie można podziwiać piękne żaglowce, a na Wałach Chrobrego, Łasztowni oraz w wielu innych punktach miasta odbywać się będzie wielkie morskie święto obfitujące w liczne atrakcje. Podczas wydarzeń odbywających się w plenerze bardzo ważna jest pogoda. Czy w dniach 30.07-01.08.2021 będą panować tropikalne upały? A może warto wziąć ze sobą parasol, by ochronić się przed opadami deszczu? Sprawdźcie prognozę pogody na Żagle 2021 w Szczecinie!

Pogoda w Szczecinie - Żagle 2021

Pierwszy dzień wydarzenia zapowiada się pod znakiem prawdziwie letniej pogody. W piątek, 30 lipca, w Szczecinie będzie bardzo ciepło, ale na szczęście nie będzie zbyt upalnie. Termometry wskażą około 24-25 stopni. Na niebie będzie przeważało słońce, które od czasu do czasu mogą przesłaniać niewielkie chmury. Nie powinno jednak padać. Wieczór i noc z piątku na sobotę będą również ciepłe, z temperaturą około 15 stopni Celsjusza.

W sobotę, 31 lipca będzie równie ciepło, jednak na wszelki wypadek warto mieć przy sobie parasol. Temperatura w ciągu dnia będzie oscylowała w okolicach 23 stopni. Możliwe są jednak niewielkie przelotne opady deszczu. Noc z soboty na niedzielę będzie już raczej pogodna, z temperaturą około 14-15 stopni.

W ostatni dzień Żagli 2021 możemy poczuć lekkie orzeźwienie, jednak wciąż będzie ciepło. Termometry wskażą około 22-23 stopnie Celsjusza. Według ostatnich zapowiedzi synoptyków, nie powinno również padać.

Pogoda w Szczecinie ostatnio bywa bardzo zmienna i chwilami nieprzewidywalna, dlatego warto na bieżąco śledzić prognozy pogody.

Czytaj też: Zobacz najnowszy klip Cleo "Na fali". To bardzo "szczecińska" piosenka. Będzie HIT LATA?

QUIZ: Co wiesz o współczesnym Szczecinie?

Pytanie 1 z 15
Pierwszym prezydentem polskiego Szczecina był:
Wystrojony marynarz zaprasza na "Żagle 2021" w Szczecinie