Wyjątkowy FARCIARZ ze Szczecina. Co miesiąc na jego konto wpłynie OGROMNA kasa!

2020-05-14 8:19
Pieniądze
Autor: Grzegorz Kluczyński

Mieszkaniec Szczecina może mówić o ogromnym szczęściu. Przez najbliższe 20 lat, co miesiąc, na jego konto będzie wpływać "okrągłe" 5 tysięcy złotych. Ta wspaniała wiadomość dotarła do niego w poniedziałek, 11 maja.

Wystarczyło wypełnić kupon metodą "chybił trafił" i liczyć na odrobinę szczęścia w losowaniu. I udało się! Klient kolektury Lotto przy ul. Batalionów Chłopskich w Szczecinie zgarnął główną wygraną w "Ekstra Pensji". Wylosowane liczby: 8, 13, 15, 32, 34 oraz 2 okazały się dokładnie takimi samymi, jakie zostały zakreślone na jego kuponie. Od teraz, co miesiąc będzie otrzymywał pensję w wysokości 5000 złotych - i to przez najbliższe 20 lat!

To już piąta główna wygrana w "Ekstra Pensji" w Szczecinie i druga w tej samej kolekturze. Można więc powiedzieć, że punkt Lotto przy ulicy Batalionów Chłopskich w Szczecinie Zdrojach jest wyjątkowo "szczęśliwym" miejscem dla graczy.

To także druga główna wygrana w tej grze w maju, co oznacza, że w tym miesiącu szczęście uśmiecha się do graczy zdecydowanie częściej.

Super Raport 13 V (goście: Czarnecki, Hamankiewicz)

Czytaj Super Express bez wychodzenia z domu. Kup bezpiecznie Super Express. Kliknij TUTAJ

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE