Wyjątkowy farciarz z Gryfina. Co miesiąc na jego konto wpłynie ogromna kasa!

i

Autor: qiesnusantara26 / CC0 / pixabay.com, Grzegorz Kluczyński Wyjątkowy farciarz z Gryfina. Co miesiąc na jego konto wpłynie ogromna kasa!

Będzie żył jak król!

Wyjątkowy farciarz z Gryfina. Co miesiąc na jego konto wpłynie ogromna kasa!

2022-09-09 10:29

Mieszkaniec Gryfina (woj. zachodniopomorskie) może mówić o ogromnym szczęściu, które będzie procentować przez lata, a nawet dekady. Co miesiąc, przez najbliższe 20 lat, na jego konto będzie wpływać "okrągłe" 5 tysięcy złotych, dzięki czemu będzie mógł pozwolić sobie na prawdziwie dostatnie życie.

Jak do tego doszło? Recepta na sukces okazała się bardzo prosta. Mieszkaniec Gryfina postanowił zaufać swojemu szczęściu i w punkcie Lotto przy ulicy Rapackiego wypełnił kupon w grze "Ekstra Pensja". I udało się! Podczas losowania w czwartek, 8 września padły dokładnie takie same liczby jak na należącym do niego kuponie, czyli 12, 15, 22, 32, 35 oraz 3. Od teraz, co miesiąc będzie otrzymywał pensję w wysokości 5000 złotych - i to przez najbliższe 20 lat!

Czytaj też: Kumulacja w LOTTO. Ile można wygrać w najbliższym losowaniu

To jedna z dwóch wygranych w "Ekstra Pensji", która padła tego dnia w Polsce. Kolejnym szczęściarzem okazał się gracz z Czeladzi (woj. śląskie), który wytypował na kuponie dokładnie takie same liczby i również będzie cieszył się dodatkowym "kieszonkowym".

Jak grać w Ekstra Pensję?

Pojedynczy zakład kosztuje 5 zł. Grasz o 5000 zł miesięcznie przez 20 lat. Dopłacając złotówkę do zakładu, grasz w Ekstra Premii o 100 000 zł wypłacane od razu.

Wygrywasz już przy trafieniu 2 z 35 liczb, a trafiając 5 z 35 i 1 z 4 wygrywasz główną wygraną - Ekstra Pensję w wysokości 5000 złotych miesięcznie przez 20 lat, a w Ekstra Premii 100 000 zł wypłacane od razu!

Losowania Ekstra Pensji i Ekstra Premii odbywają się codziennie o godzinie 22:00 i są transmitowane na żywo w Studiu LOTTO na antenie TVP Info i na stronie www.lotto.pl.

Czytaj też: To tu & to tam: opinie po Kuchennych rewolucjach. "Niedobry początek nowego rozdziału". Musicie zobaczyć te ceny!

Sonda
Wygrałeś kiedyś w LOTTO?
Rolnicy. Podlasie. Andrzej z Plutycz: "To ja bym wille postawił za te pieniądze"
Nasi Partnerzy polecają