Magda Gessler

i

Autor: Art Service, Grzegorz Kluczyński, FB/To Tu & To Tam

Magda Gessler w Szczecinie

To tu & to tam: opinie po Kuchennych rewolucjach. "Niedobry początek nowego rozdziału". Musicie zobaczyć te ceny!

To tu & to tam to nowa nazwa dawnej restauracji Elegancko Cafe w Szczecinie, która przeszła "Kuchenne rewolucje" pod okiem Magdy Gessler. Znana restauratorka nie tylko zmieniła nazwę lokalu, ale także wprowadziła do menu nowe dania według własnego przepisu. Sprawdzamy, jakie są opinie o To tu & to tam w Szczecinie po "Kuchennych rewolucjach".

To tu & to tam po Kuchennych rewolucjach. Tak Magda Gessler zmieniła Elegancko Cafe w Szczecinie

To były burzliwe "Kuchenne rewolucje"! Magda Gessler przyjechała do Szczecina, by odmienić restaurację Elegancko Cafe. Na miejscu nie szczęściła gorzkich słów nie tylko na temat jedzenia. Restauratorka starała się także poprawić relację pomiędzy właścicielem restauracji oraz jego matką. W czasie trwania programu restauratorka odmieniła wystrój lokalu i nadała mu oczywiście nową nazwę. Od teraz to bistro To tu & to tam. W menu znalazły się również nowe dania według przepisu Magdy Gessler. Czy to wystarczyło, by bistro To tu & to tam okazało się sukcesem? Oj, działo się podczas Kuchennych rewolucji w Szczecinie, musicie to zobaczyć! Szczegóły w materiale: "Kuchenne rewolucje" w Szczecinie. Magda Gessler odwiedziła "Elegancko Cafe". Rodzinne konflikty i mocne słowa. Kiedy emisja w TVN?

Sonda
Magda Gessler bardziej pomaga czy szkodzi restauracjom?

To tu & to tam: opinie po Kuchennych rewolucjach

Jak to zawsze bywa po "Kuchennych rewolucjach", tak i tym razem, bistro To tu & to tam odwiedziło wielu nowych gości ciekawych tego, jakie zmiany wprowadzono po programie. Ci, którzy zastanawiają się, czy warto odwiedzić restaurację po wizycie Magdy Gessler, szukają w internecie opinii o To tu & to tam w Szczecinie. Jakie są komentarze na temat obsługi, menu i cen w lokalu? Sprawdziliśmy! Goście narzekają głównie na czas oczekiwania na obsługę i wydanie dań. Niektóre pozycje z menu również nie przypadły do gustu gościom, jednak w większości smak potraw z menu Magdy Gessler jest chwalony przez klientów. Zaskakujący jest także fakt, że goście bardzo pozytywnie oceniają ceny po "Kuchennych rewolucjach". Zdaniem wielu klientów, wcale nie są wygórowane, a wręcz przeciwnie - uważają je za przystępne. Poniżej prezentujemy wybrane opinie o To tu & to tam, które można znaleźć w internecie (pisownia oryginalna):

  • - Pyszne naleśniki - zachwala Adrian
  • - Bardzo miły , przytulny lokalik, obsługa tez miła i sympatyczna.. Z czystej ciekawisci odwiedziliśmy bistro po rewolucjach i powiem tak : nalesniki wytrawne i na słodko pyszne, ciasto troszkę za grube ale dla mnie pycha, sałatka smaczna i świeże warzywa i owoce bardzo duży talerz, ale za to brak przypraw i sosu tylko design ( dla mnie okropny, sam ocet , no ale kwestia gustu i smaku)... Lemoniada hmmm... Sama woda wiec nie polecam.. Gofry zwyczajne i ciasto tez srednie, bardzo slodkie... Ale polecam lokal, na plus.. Ceny bardzo przystępne i mozna sie najeść bo porcje duże - komentuje Anna
  • - Niestety nie udało nam się spróbować jedzenia, ponieważ po odczekaniu 15 minut na przyjęcie zamówienia postanowiliśmy udać się gdzie indziej. Pan za ladą, który na chwilę pokazał swoją twarz, nie wydawał się zainteresowany, mimo że byliśmy tam jedynymi osobami. Nie jest to dobry początek „nowego rozdziału”. Powodzenia z takim nastawieniem - komentuje Bart (opinia przetłumaczona z języka angielskiego)
  • - Smacznie, miła obsługa, rodzinna atmosfera. Polecam z czystym sumieniem - uważa Maria
  • - Najlepsze naleśniki jakie jadłam czy to na słodko czy na wytrawnie - dodaje Magda.

To tu & to tam: menu Magdy Gessler

Po "Kuchennych rewolucjach" bistro To tu & to tam serwuje dania ze specjalnego menu Magdy Gessler. Co znalazło się w nowej karcie i jakie są ceny w lokalu? Prezentujemy wybrane pozycje z menu Magdy Gessler w restauracji To tu & to tam w Szczecinie:

  • Kajzerka wiosenna – 15 zł
  • Bagietka z polędwicą wołową – 28 zł
  • Naleśnik Papaje 2.0 – 25 zł
  • Sałatka Rio de Janeiro – 27 zł
  • Sałatka Meksyk – 27 zł
Magda Gessler: Wnuczka odziedziczyła temperament po mnie!
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany