Wydał 5 złotych, zgarnął majątek! Lawenda przyniosła szczęście mieszkańcowi Szczecina

i

Autor: pixabay.com Wydał 5 złotych, zgarnął majątek! Lawenda przyniosła szczęście mieszkańcowi Szczecina

Jak mu się to udało?

Wydał 5 złotych, zgarnął majątek! Lawenda przyniosła szczęście mieszkańcowi Szczecina

2023-01-12 19:00

Nie czterolistna koniczyna, lecz lawenda przyniosła szczęście mieszkańcowi Szczecina, który postanowił zaufać ślepemu losowi i własnemu szczęściu. Opłacilo się! Wydatek zaledwie 5 złotych zwrócił się z nawiązką. I to jaką! Szczecinianin wzbogacił się o sześciocyfrową kwotę. Teraz będzie mógł pławić się w prawdziwych luksusach. Jak tego dokonał?

Mieszkaniec Szczecina postanowił zainwestować we własne szczęście, a symbolem tego szczęścia stała się lawenda. Dlaczego akurat lawenda, a nie np. czterolistna koniczyna? To proste! Szczecinianin postanowił zagrać w zdrapkę "Lawendowe 9" i kupił los w punkcie Lotto przy ul. Robotniczej, wydając na niego zaledwie 5 złotych. Po chwili okazało się, że jego los jest wart aż 200 tysięcy złotych! Tyle bowiem wynosi jedna z sześciu głównych wygranych. Za tę kwotę z pewnością będzie mógł wybrać się na duże zakupy, zafundować sobie najlepsze wakacje w życiu lub pławić się w luksusie. Możliwości jest naprawdę sporo!

Jak grać w Zdrapki?

Zasada jest bardzo prosta, a wydatek niewielki. Ceny losów zaczynają się dosłownie od złotówki, a wygrane mogą być ogromne. Gra w Zdrapki jest dostępna w Lotto od ponad 20 lat. W ofercie znajduje się ponad 40 różnych rodzajów gier, w których można wygrać zarówno mniejsze kwoty, za które można zrobić naprawdę duże zakupy, albo zafundować sobie prawdziwe luksusy, wygrywając miliony złotych.

Szczęśliwa zdrapka

i

Autor: Totalizator Sportowy Szczęśliwa zdrapka
Sonda
Wygrałeś kiedyś w loterii?
Hipermarket-widmo wciąż straszy. Co dalej ze szczecińskim Tesco?