Wpadka

Wulgarne słowa na otwarcie Pol’and’Rock Festival. TVN24 nie zdążyło tego zagłuszyć!

2023-08-03 16:31

W czwartek, 3 sierpnia w Czaplinku rozpoczął się Pol’and’Rock Festival 2023. Impreza wymyślona przez Jurka Owsiaka od lat wzbudza olbrzymie emocje i kontrowersje. W tym roku również ich nie zabrakło i to już na samym początku festiwalu. - K**wa, jesteście piękni - wyrwało się przemawiającemu Jurkowi Owsiakowi. TVN24, które prowadziło transmisję z otwarcia festiwalu nie zdążyło zagłuszyć wulgaryzmu, dlatego widzowie usłyszeli nieparlamentarne słowo.

Czaplinek. Wulgarne słowa na otwarcie Pol’and’Rock Festival. Wszystko było słychać w telewizji

Pol’and’Rock Festival 2023 to 29. edycja festiwalu, który debiutował w 1995 r. jako Przystanek Woodstock. Impreza odbywa się w dniach 3-5 sierpnia na lotnisku Czaplinek-Broczyno. W czwartek (3 sierpnia) została uroczyście zainagurowana przez swojego pomysłodawcę Jurka Owsiaka. Nie obeszło się bez małej wpadki, ponieważ przemawiającemu dyrygentowi Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy wyrwało niecenzuralne słowo. - K**wa, jesteście piękni - krzyknął rozentuzjazmowany Jurek Owsiak do licznie zgromadzonych uczestników Pol’and’Rock Festival. Przemówienie Owsiaka na otwarcie festiwalu było transmitowane przez TVN24. Telewizja nie zdążyła jednak zagłuszyć wulgaryzmu, stąd widzowie usłyszeli nieparlamentarny zwrot. 

Czym jest Pol’and’Rock Festival?

Pol’and’Rock Festival (dawniej Przystanek Woodstock) wrósł się już w kalendarz wakacyjnych wydarzeń muzycznych w Polsce. Jak zapewnia organizator, czyli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, tym letnim koncertem chce ona podziękować wszystkim wolontariuszom i ludziom wspierającym jej styczniowe, finałowe działania. W tym roku na dużej scenie Pol’and’Rock Festival wystąpią między innymi: Biohazard, Brodka, Kwiat Jabłoni, Lady Pank, Lemon, Zalewski i Apollo 440.

Paweł nie doczekał narodzin synka. Serce 36-latka nie wytrzymało
Sonda
Lubisz Jerzego Owsiaka?
Listen on Spreaker.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany