Wyszedł na jezdnię i zrobił coś nieoczekiwanego. Michael Jackson w grobie się przewraca!

i

Autor: Google Stret View, YouTube / STOP CHAM Wyszedł na jezdnię i zrobił coś nieoczekiwanego. Michael Jackson w grobie się przewraca!

Tego się nie odzobaczy!

Wszedł na jezdnię i zrobił coś nieoczekiwanego. Michael Jackson w grobie się przewraca!

2023-02-22 7:00

Ustępowanie pierwszeństwa pieszym znajdującym się na przejściu to jeden z najbardziej przestrzeganych przepisów ruchu drogowego. Nic dziwnego. Za jego złamanie grożą wysokie kary. Kierowcy posłusznie stosują się więc do tej zasady. Jedni robią to odruchowo, inni z obawy przed konsekwencjami. Są jednak sytuacje, w których nawet najbardziej cierpliwym mogą puścić nerwy. Tak właśnie stało się na ulicy Zawadzkiego w Szczecinie. Co ma z tym wspólnego Michael Jackson?

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na przejściu dla pieszych na ulicy Zawadzkiego. Na nagraniu z wideorejestratora widzimy pieszego, który zamierza przejść na drugą stronę ulicy. Kierowcy posłusznie zatrzymują się, by przepuścić mężczyznę. Ten jednak najprawdopodobniej postanowił nieco nadużyć uprzejmości i zarazem cierpliwości kierujących. Wszedł powolnym krokiem na jezdnię, zatrzymał się, a żeby tego było mało, zaczął... tańczyć! Wykonał coś, co przypominało nieudolną próbę odtworzenia słynnego "moonwalk" Michaela Jacksona, wykonał jeszcze kilka innych "tanecznych" ruchów i po kilkudziesięciu sekundach w końcu opuścił jezdnię. Ten krótki pokaz umiejętności choreograficznych nie tylko spowodował mały zator, ale też pewnie mocno zirytował kierowców.

Nagranie z tego incydentu pojawiło się na kanale STOP CHAM w serwisie YouTube i wywołało lawinę komentarzy internautów. Byli tacy, którzy na "szeryfie" ze Szczecina nie pozostawili suchej nitki. Innych jego taneczne popisy bardzo rozbawiły.

"Czasem się zastanawiam czy na bycie pieszym powinno być obarczone egzaminem."

"Narodziła się nowa gwiazda na osiedlu."

"Jaki kraj, taki Michael Jackson."

"Żeby nie internety... to, tylko rodzina i sąsiedzi, by wiedzieli, że wariat."

"Dobrze że nie trafił na sebixa w BMW. Ale pokaz całkiem zabawny Przecież każdy chce być sławny."

"Jak z liścia dostanie, to się szybko nauczy moonwalk'a."

"Dawać go do Mam Talent."

- czytamy w komentarzach.

Sonda
Czy Szczecin jest przyjazny dla pieszych?
Koszmarna pętla tramwajowa wkrótce zniknie z krajobrazu Szczecina
Nasi Partnerzy polecają