Festiwal DOBRYCH Prezentów

i

Autor: mat. prasowe

Wspieraj polskich przedsiębiorców na święta! Rusza Festiwal DOBRYCH Prezentów

2020-11-28 9:48

Zbliżające się święta będą zupełnie inne niż wszystkie. Trudne czasy pandemii sprawiły również, że przygotowania do Bożego Narodzenia również będą wyglądać inaczej. Festiwal DOBRYCH Prezentów to wyjątkowe wydarzenie, które ma sprawić, by w ten wyjątkowy czas w roku, nawet w dość trudnych okolicznościach, poczuć ten jedyny w swoim rodzaju świąteczny klimat.

DOBRE prezenty

Święta coraz bliżej, a Ty wciąż nie masz pomysłu na prezenty? W tym roku postaw na polskie marki, rób DOBRE prezenty. Dobre, czyli takie, które nie tylko uszczęśliwią bliskich, ale również wspomogą lokalnych przedsiębiorców w kryzysie!

Festiwal DOBRYCH Prezentów to wirtualny jarmark bożonarodzeniowy. Dołączając do wydarzenia na Facebooku codziennie odkryjesz wyjątkowe oferty i pomysły na prezenty. Na stronie internetowej wydarzenia znajdziesz „Prezentownik” pełen gotowych zestawów prezentowych i wyjątkowych produktów, także w limitowanych świątecznych edycjach.

Wirtualny jarmark bożonarodzeniowy

Kolorowe skarpetki, naturalne kosmetyki, torby, ceramika i biżuteria… Festiwal Dobrych Prezentów zaskoczy Cię różnorodnością – oryginalnymi upominkami zarówno dla pasjonatki mody, miłośnika zdrowej żywności, jak i dla najmłodszych. Na wirtualnym jarmarku kupisz także bony i vouchery na usługi. Piknik nad Odrą, organizator wydarzenia, od prawie 30 lat współpracuje z branżą turystyczną. Możecie spodziewać się ciekawych ofert od hoteli i atrakcji turystycznych! Ponadto będziecie mogli zakupić sesję zdjęciową czy voucher na masaż.

Wspieramy polskich przedsiębiorców

W ubiegłym roku odwiedzaliśmy jarmarki bożonarodzeniowe i biegaliśmy po centrach handlowych, aby na ostatnią chwilę kupić podarunek. W 2020 roku część przedsiębiorców musiała wstrzymać lub ograniczyć swoją działalność. Wśród ludzi zaczęły powstawać oddolne inicjatywy, mające na celu wsparcie ulubionych firm. Dzięki temu mogliśmy sobie przypomnieć, że obdarowywanie drugiej osoby to dobroć, która zbliża ludzi.

- Właśnie dlatego powstał Festiwal DOBRYCH Prezentów. Jednoczymy przedsiębiorców oraz klientów w jednym miejscu i czasie. To wspólna korzyść! Zadbamy o zdrowie robiąc zakupy w sieci i oszczędzimy czas na poszukiwaniach oryginalnych podarunków. DOBRYM prezentem będzie także pomoc tym, którzy najbardziej ucierpieli podczas pandemii – zagrożonym branżom – opowiada Joanna Lisiecka, pomysłodawca wydarzenia. - Od 30 lat organizujemy w Szczecinie imprezę plenerową – Piknik nad Odrą, Festiwal Podróży i Czasu Wolnego. Nasi wystawcy to nie tylko podmioty z branży turystycznej i hotelarskiej, ale także gastronomia, produkty handmade, rzemieślnicy, browary kraftowe, winnice, salony beauty & SPA, manufaktury kosmetyków, palarnie kawy, sprzedawcy herbat i słodyczy, produktów ekologicznych czy zabawek. To właśnie dla nich tworzymy to wydarzenie, aby zaoferować im pomoc w tak trudnym dla nich czasie.

Odwiedź wydarzenie Festiwal DOBRYCH Prezentów na Facebooku lub zajrzyj do Prezentownika w poszukiwaniu oryginalnych i DOBRYCH prezentów!

Festiwal DOBRYCH Prezentów

i

Autor: mat. prasowe

Artykuł sponsorowany

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany