Wielkie promocje w Rossmannie. Perfumy tańsze nawet o 150 złotych

2020-09-25 8:11 Karolina Januszek
Rossmann wprowadza limit artykułów higienicznych na osobę
Autor: Wikimedia Commons: Warszawska róg Szerokiej w Tomaszowie Mazowieckim, w województwie łódzkim Rossmann w Olsztynie wprowadził limit artykułów higienicznych na osobę

Rossmann w ostatnim czasie rozpieszcza swoich klientów. Popularna drogeria co jakiś czas ogłasza wielkie promocje, na które z niecierpiętliwością czeka wielu konsumentów, nie oznacza to jednak, że w przerwach od akcji rabatowych, w Rossmannie nie znajdziemy kosmetycznych smaczków w atrakcyjnych cenach. W najnowszej gazetce promocyjnej sieć oferuje wyjątkowo ciekawe produkty w bardzo przystępnych cenach.

Zapewne wielu klientów z niecierpliwością czeka na wielka promocję Rossmanna, minus 55 proc. na kosmetyki do makijażu. Akcja ta odbywa się dwa razy do roku, wiosna i jesienią. Niestety nie znane są jeszcze szczegóły najbliższej edycji. Nie oznacza to jednak, że nie znajdziemy w Rossmannie wielu promocji.

Zobacz również: Kosmetyki do makijażu za jeden grosz. Zobacz, co należy zrobić

W najnowszej gazetce promocyjnej sieć oferuje między innymi wielkie upusty na perfumy. Klienci mogą zdecydować się między innymi na wodę toaletową dla kobiet Euphoria Calvin Klein, 30 ml w cenie 79,99 zł (przecena z 169,99 zł), wodę toaletową dla kobiet Cerruti 1881 Femme, 50 ml w cenie 89,99 zł (przecena z 149,99 zł) oraz wodę toaletową Azzaro Fun, 100 ml w cenie 89,99 zł ( przecena z 179,99 zł). Prawdziwym hitem może jednak okazać się woda perfumowana dla mężczyzn Davidoff Horizon Extreme, 125 ml w cenie 129,49 zł (przecena z 279,99 zł).

Użytkownicy aplikacji „Klub Rossmann” cały czas mogą również korzystać z promocji specjalnie im dedykowanym. Są to między innymi kupony promocyjne na rabaty w formacie 2+2 (kupując cztery wybrane produkty, dwa tańsze otrzymamy gratis). Obecnie ten rodzaj promocji obowiązuje między innymi na artykuły do pielęgnacji twarzy,kosmetyki do makijażu czy produkty do włosów. Co ważne, to klient samodzielnie decyduje kiedy skorzysta z promocje. Kupony rabatowe ważne są bowiem aż do końca bieżącego roku, a po jego aktywacji za pośrednictwem aplikacji jest 14 dni na skorzystanie z promocji.

Tańczące z promocjami 24 IX

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.