Narodowy Spis 2021

i

Autor: mat.prasowe

Weź udział w Spisie Powszechnym 2021 i wygraj nagrody!

2021-09-06 13:43

Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań to obowiązkowe badanie, które realizowane jest raz na 10 lat przez Główny Urząd Statystyczny. W tym roku ruszył kolejny spis, który dostarczy ważnych informacji niezbędnych podczas podejmowania strategicznych decyzji i projektowania planów rozwojowych zarówno na szczeblu ogólnokrajowym, jak i na poziomie poszczególnych gmin. A co najważniejsze możemy to zrobić bez wychodzenia z domu.

Spisu Powszechnego 2021, który realizowany jest od 1 kwietnia bieżącego roku, dokonać możemy przez prosty formularz on-line dostępny na stronie GUS (spis.gov.pl). Czas na jego wypełnienie mija 30 września. Dlatego, kto jeszcze nie wziął udziału w Spisie, koniecznie powinien to zrobić.

Na tym jednak nie koniec, przygotowaliśmy dla Was również wyjątkowy konkurs z nagrodami.

Do wygrania pięć zestawów zawierających:

  • głośnik bezprzewodowy,
  • słuchawki bezprzewodowe
  • myszka bezprzewodowa na bluetooth.

Chcesz zgarnąć te nagrody? Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.spis2021szczecin.eska.pl i odpowiesz na krótkie pytanie: "Jakie pytanie dodałbyś do kwestionariusza Narodowego Spisu Powszechnego 2021?". Najbardziej kreatywne odpowiedzi mają szansę na nagrody.

Konkurs trwa do 26 września. Więcej informacji znajdziesz >>tutaj<<.

Narodowy Spis 2021

i

Autor: mat.prasowe

Jak wziąć udział w Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021?

Najszybciej i najwygodniej można spisać się samodzielnie, korzystając z formularza na stronie spis.gov.pl. Ważne, by podać w nim dane według stanu na 31 marca 2021 r. Dostęp do swoich danych mamy przez 14 dni od pierwszego poprawnego logowania. Dzieci i nieletnią młodzież muszą spisać rodzice lub opiekunowie prawni, natomiast w przypadku osób nieobecnych, ich dane przekazują osoby pełnoletnie, które należą do tego samego gospodarstwa domowego.

Można również spisać się, dzwoniąc na infolinię spisową obsługiwaną przez pracowników statystyki publicznej – 22 279 99 99 (wew. 1) lub osobiście w Urzędzie Miasta i Gminy, jak również w mobilnych punktach spisowych organizowanych na terenie gminy. Wybierz najwygodniejszą dla siebie formę dokonania spisu i SPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ.

Z osobami, które nie spiszą się samodzielnie, będą kontaktowali się rachmistrzowie telefonicznie. Rachmistrzowie będą dzwonić z numerów: 22 828 88 88 lub 22 279 99 99. Mogą się również kontaktować bezpośrednio z osobami jeszcze niespisanymi. Każdy rachmistrz posiada oficjalny identyfikator. Nie można odmówić przekazania danych rachmistrzowi.

Narodowy Spis 2021

i

Autor: mat.prasowe

Artykuł sponsorowany