Bulwar Gdański

i

Autor: Grzegorz Kluczyński Bulwar Gdański

Uśmiechnij się... jesteś na bulwarze! [ZDJĘCIA]

2016-06-11 10:36

Bulwar Gdański nad Kanałem Zielonym nie należy do najatrakcyjniejszych miejsc w Szczecinie. Nabrzeże znajduje się blisko centrum miasta, jednak jest dość zaniedbane i jest raczej ulubionym miejscem wędkarzy, miłośnikom "piwa pod chmurką" i bezdomnych, niż celem wycieczek turystów. Pomimo tych wszystkich mankamentów jest coś, co przyciąga uwagę. Zobaczcie!

W tej dość smutnej scenerii można zauważyć jeden bardzo pozytywny element, który od razu powoduje uśmiech na twarzy. Jest to mianowicie uchwyt na koło ratunkowe, który został nieco zmodyfikowany przez tajemniczego artystę, który "ożywił" go w prosty sposób - doklejając mu oczy. "Uczłowieczony" i "uśmiechnięty" element infrastruktury, sprawił, że to nieco zaniedbane miejsce nabrało trochę innego charakteru.

Przypomnijmy, kilka lat temu na ulicach Szczecina można było zaobserwować wiele obiektów, na których pojawiły się oczka. Było to m.in. słupki, śmietniki i wiele innych elementów małej architektury. Czyżby ten trend powrócił do naszego miasta?

Przeczytaj również: Słoń z Warszewa. Pomnik, o którego istnieniu wielu szczecinian nie miało pojęcia! [GALERIA]

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany